Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sitede Açılan Konular

ben bu sıtede sadece araba hakkında yazılar olsa gunnde 10 kere gırcegıme bıkere gırerdım acıkcası..burada bırcok kısıde bence benımle aynı fıkırdedir.cunku benım ıcın burada araba ıcın yapılan konusmalar kadar bıreyler arasındakı konusmalarda onemlıdır cunku dostluk cok farklı bırsey.forum sayesınde arabam hakkındada bırcok sey ogrendım bunun yanındada bırcok dost kkazandıgımı dusunuyorm

ben üzüntümü sevincimi sizinle paylaşmayacaksam senin derdine çare olmaya gayret etmeyeceksem sen evlendiğinde senin mutlu gününde yanında olmayacaksam veya olmaya gayret etmeyeceksem senin doğum gününü kutlamayacaksam sana günaydın demiyeceksem ve bu samimiyeti bir daha burada bulamayacaksam inan birkaç dakika içinde bu siteyi yok ederim

ben üzüntümü sevincimi sizinle paylaşmayacaksam senin derdine çare olmaya gayret etmeyeceksem sen evlendiğinde senin mutlu gününde yanında olmayacaksam veya olmaya gayret etmeyeceksem senin doğum gününü kutlamayacaksam sana günaydın demiyeceksem ve bu samimiyeti bir daha burada bulamayacaksam inan birkaç dakika içinde bu siteyi yok ederim

nokta:eek:key:

bence Aybars da haklı.
fakat o konuların yeri ayri teknik konuların yeri ayri olmalı bende katiliyorum..
yani en az o konulara verilen deger kadar teknik tartisma konularına da yer verilmeli zaten veriliyor fakat tartisma biraz uzadi tatsizlik cikacak edasiyla konulara yaklasılmamalı sonucta burda tartisan yorum yapan insanlar belirli bir üslup düzeyini kazanmıs insanlar...
insanlar bu tartismalari okudukca yorum yaptikca geri dönüş aldıkca bilgileniyor ve forum kullanma özelligi pekişiyor..
neredesin ne yaptin kimi gördün konuları olması gerektigi gibi uzuuuuunca seviyeli bi şekilde tartişilmiş beygir tsi hava filtresi fikirler beyan edilmiş teknik konularda olmalı,yerleride ayri olmali..
Hangisinin ön plana cikacagina da fikrimce yöneticiler degilde açilan konular yazilan yorumlar belirlemeli..

Eminim ki Cezmi abi herkesce anlaşılmıştır bu yazdığını, daha iyi şekilde anlatılamazdı. Hislerime tercüman olmuşsun
Mükemmelsin :eek:key:

bence Aybars da haklı.
fakat o konuların yeri ayri teknik konuların yeri ayri olmalı bende katiliyorum..
yani en az o konulara verilen deger kadar teknik tartisma konularına da yer verilmeli zaten veriliyor fakat tartisma biraz uzadi tatsizlik cikacak edasiyla konulara yaklasılmamalı sonucta burda tartisan yorum yapan insanlar belirli bir üslup düzeyini kazanmıs insanlar...
insanlar bu tartismalari okudukca yorum yaptikca geri dönüş aldıkca bilgileniyor ve forum kullanma özelligi pekişiyor..
neredesin ne yaptin kimi gördün konuları olması gerektigi gibi uzuuuuunca seviyeli bi şekilde tartişilmiş beygir tsi hava filtresi fikirler beyan edilmiş teknik konularda olmalı,yerleride ayri olmali..
Hangisinin ön plana cikacagina da fikrimce yöneticiler degilde açilan konular yazilan yorumlar belirlemeli..

Site yöneticileri ellerinden gelenin fazlasını yapıyodur ben buna inanıyorum. Bu dediğin konu açan kişi tarafından ayarlanabilinir. Şayet konu dışı birşey istemiyorsa yazdıklarında altına dipnot düşebilir ;) bu sayede yöneticilierin de üzerinden büyük bir yük kalkar

forum ıcerısınde elbet araba dısındada cok guzel paylasımlar oluyor ama son donemde bazı konular gercekten dısardan goruldugunde hıc de seat forumunu yansıtıcak gıbı konular degıl.Bende sureklı teknık konular olsun arabadan baska bsey konusulmasın demıyorum.sıtenın daha ıyıye gıtmesı buyumesınden bahsedıldıgınde eger seat forumu olarak dusunuluyorsa en buyuk ornek benım ıcın yurt dısında seatcupra.net tır kı bahsettıgım ıvır zıvır konuların hıc bırı yok orda:) Herkese ıyı zaman gecırmesı dılegımle ;)

Anlatmak istediklerim başka türlü anlaşılıyo. Neyse. Bu konudaki fikirlerimi yazarsam daha fazla yanlış anlaşılacak.

işte scw yi ve sizleri svme nedenim

Çok güzel anlatmışsın abi..Anlıyabilene tabii..!

Geri
Üst Alt