Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silindir kapak contası ne yapılmalı?

mirkan35

Kayıtlı Üye
Merhaba. Aracım leon mk2 1.6 BSE motor. Araç kapak contası yaktı. Ve ustanın dediğine göre üst kapak da sıkıntılı.Benden önceki sahibi conta yaktığı için bir kere rektefiye etmiş ve yine oldu, araçsa 135 binde. Bense açılmışken sıfır kapak takılsın diyorum ama hiç bir yerde bulamadım. 06B103351F Silindir Kapak CEY Yedek Parça Fiyatı - parcafilosu.com Şöyle birşey buldum ama yan sanayi belli yani, bunu taksak sorun olur mu?. Ya da Çıkma takılmalı mı arkadaşlar sizce? Birde araç yağ çubuğu ve kapağından hava veriyor. Bu kapakla alakalı mı yoksa daha büyük sorunlarımı var? Ustanın eline düşmemek, bilinçli olmak istiyorum lütfen yardımcı olun :)
[doublepost=1517412085,1517410118][/doublepost]Arkadaşlar ek olarak aracım hiç hararet yapmıyor. Ama dediğim gibi yağ çubuğundan ve kapağından duman var. Ayrıca yağ çubuğu ve motor kapağı mayonez gibi olmuş. Başka bir ustada hararet yapmıyorsa üst kapakda falan sorun yoktur, yağ soğutucusundan olabilir dedi. ne yapıcam bilmiyorum

Geri
Üst Alt