Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Silecek silmeyecek de ne edecek? :)

b.arat

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bu silecek sorununu çözemiyorum diye dellendim gene. Kaç silecek süpürgesi denedim bir müddet sonra silememe yanı sıra gır gırrrrr ses...:mad: Bana mı denk geliyor; yoksa kesenin ağzını açıp orijinal mi almak lazım.:confused: ucuz yoldan bu sorunu halledenlerin tavsiyelerini ve alışveriş yönlendirmelerini bekliyorum. ölçü 650...

ben serviste orjinal lastik aldım 35 tl daha tam deneyemedim.ful değişim 125 tl dediler.

Silecekler güneş altında kalınca, ağaç altında kalınca ister istemez yıpranıyor..

silecekler Leon'la aynı değil mi. ??
eğer öyleyse fiyatı 70-80TL civarı..ve eminim piyasadaki bütün sileceklerden daha dayanıklı daha uzun ömürlüdür..daha fazla kasıp para saçmadan orjinallerin alınmasında fayda var derim..

Van'ın iklimi pek affetmez. Yerinizde olsam bi yaz sonrası bide kış sonrası değiştiririm silecekleri..

yazın silecek değiştirmenin anlamı ne Alp.. :)
silecek değişim zamanı silecekler icat edildiğinden beri aynı..kışa girerken..

eğer camlara yağmur kaydırıcı sprey sıktıysanız önceden,o sebepten dolayı da ses çıkıyor olabilir..

silecekler Leon'la aynı değil mi. ??
eğer öyleyse fiyatı 70-80TL civarı..ve eminim piyasadaki bütün sileceklerden daha dayanıklı daha uzun ömürlüdür..daha fazla kasıp para saçmadan orjinallerin alınmasında fayda var derim..

yazın silecek değiştirmenin anlamı ne Alp.. :)
silecek değişim zamanı silecekler icat edildiğinden beri aynı..kışa girerken..

Yazın sıcağı silecekleri mafeddiyor. Yazın demedim zaten yaz çıkısında dedim :)

abi orjinalini servisten alıp tak derim. yada bulabilirsen bosch veya valeo orjınal ekipman olarakda zaten bunlar uretiyorlar seat'a

abi orjinalini servisten alıp tak derim. yada bulabilirsen bosch veya valeo orjınal ekipman olarakda zaten bunlar uretiyorlar seat'a

kanka bosh tüm silecekleri çin de yaptırıyor takıyosun 2-3 hafta sonra ucundaki sim mumu gidince direk ses yapmaya başlıyorr:kizgin:

Geri
Üst Alt