Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigorta ve kasko

28 yaşındayım, geçen yıl 330 tl ye axa'dan yaptırdığım trafik sigortası bu yıl aynı firmada hasarsızlık indirimi olmasına rağmen 750 tl çıktı...
farklı firmalardan fiyat aldım 600 küsür tl ile 1100 küsür tl arasında değişken fiyatlar aldım..
en son doğa sigorta kooperatifi.. 370tl fiyat verdi..
firmayı araştırdım.. hakkında şikayetler var tabi ama 2 katı ücret ödemektense doğa'ya yaptırdım..
100tl kooperatif kayıt ücreti altında ödeme alıyor.. 270tl sigorta ücreti.. total 370tl
eğer araç satılır ise 100 tl talep edilemiyor...
Axa şart degil.diger acenteleri ve sigorta sirketlerinden fiyat alin en ucuzu tercih edin.sigorta sirketinin iyisi kötüsü yoktur.bakanlik denetiminde hepsi devlet güvencesinde.magduriyet söz konusu olamaz..benim ocak 28 de dolacak sigortacimdan 550 tl fiyat aldim..merak edenlere fiyat alabilirim.

Burda Bitmez..

Axa şart degil.diger acenteleri ve sigorta sirketlerinden fiyat alin en ucuzu tercih edin.sigorta sirketinin iyisi kötüsü yoktur.bakanlik denetiminde hepsi devlet güvencesinde.magduriyet söz konusu olamaz..benim ocak 28 de dolacak sigortacimdan 550 tl fiyat aldim..merak edenlere fiyat alabilirim.

Burda Bitmez..

en ucuzunu tercih ettim abi, 370 tl doğa sigortaya yaptırdım.

Seat Kasko 1300 + Gunes Sigorta 460 = 1760 TL ( Kasko ilk defa,,, Sigorta %10 hasar indirimiyle)

Bu pertciler yuzunden sigorta sirketleri zarar acikladi...
Bizim icin boya olmasin,degisen olmasin mantigi islerken millet tanidik sigortaci ile araci perte cikarip parasini almanin derdinde...Kul hakkini bilmeyen allahi tanir mi Murat hocam...

Geçtiğimiz sene sigorta şirketleri zarar etmişler bu yuzdende zam yapmışlar...zami düzgün arac kullananan kaza yapmayana neden odetirler anlamis değilim...burasi türkiye...
Ayrica sigortacilarin bir baska dedigine göre....leon araclar gectigimiz sene cok fazla kaza yapmış bu yuzden sigortalari yuksekmis...risk değeri yüksek arac dediler bana...
Leon kullanıcılarının kanı hızlı aktığı için çok kaza yapmıştır. Hele yeni kasalarının(tabii bana göre. ) o gözleri o çizgileri hadi bas gaza bas gaza dedirtiyor. Kullanıcılar daha genç. Deli kullanıyor. Mantıklı yani Bu arada geçen yıl 234 sigorta 1136 kasko. Bu yıl 500 sigorta 800 kasko.
Plaka Gaziantep, yaş 32.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt