Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigarayi biraktim....:)

tebrik ederim bırakman için. ben bırakalı 6 sene oldu totalda 8 kilom var fazladan ve de ağzım pek durmaz yemekten kalk cips o bitti çekirdek o bitti meyve...
bu aralar stres boğazı fazla açtı. memur pek geçiş vermiyo ewde..

onur istakrarlı olarak devam et kardeşim bu 3 ay cok önemli bence birde eğer canın çok isterse en kötü sigralardan birini yak ne bulursan artık en ucuzunu al onu dene daha cok nefret edersin

Evet 1 gun daha gecti sorunsuz.Artik masada otururken diger masalardan gelen sigara kokulari guzel gelmeyip beni rahatsiz etmeye basladi.Yemek yedikten sonra gene aklima sigara gelsede kullugu kaldirip kurdanla idare ediyorum.Eskisinden fazla yememeye gayret ediyorum cunku hersey cok lezzetli geliyor biraksam cok yicem:)Bide su insanlarin ictigi sigara markalarina bakip tadlarini hatirlamaya calisma huyumdan vazgecsem oda olcak insallah

öncelikle tebrik ederim bende bırakalı 1 seneyi geçti ilk 1-2 ay biraz canın isteyecek emin ol ki o arada içmezsen kurtulma şansın yüksek...

Arkadaslar lisedeyken 15 yasinda namussuz bir arkadasim sayesinde bulastigim hergun yaklasik 1 paket ictigim sigaradan 3 gun once kurtuldum.Halbuki nekadar guzelmis meyverin tadi sebzelerin tadi cayin tadi etin tadi marulun bile bir tadi varmis.Keske hic bulasmasaydim.Bunca yilimi yediklerimin tadini anlamamakla les gibi izmarit kokarak gecirdim.Suan okadar rahat nefes aliyorumki anlatamam.Sabah 6 da evden cikarken sktigim farmum kokusu hic degismeden hala ustumde.Umarim kullananlar bu nalet seyden vazgecerler icmeyenlerde baslamazlar. saglikli dumansiz gunler dilerim...

Nasıl Gidiyor?:eek:key:

hayatımda hıc denemedım kesınlıkle kokusundan nefret edıyorum umarım boyle devam eder tebrık ederm :)

Geri
Üst Alt