Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigarayi biraktim....:)

abı deme ole yavv cok yemesem bıle alıcakmıyız kılo?:)

Malesef alacaksın,hani o alamadığın tatların farkına varıyorsun ya onlar senin mideyi dipsiz bir kuyuya çevirecek ilk basta ha bire bir seyler atıştırma ihtiyacı hissedeceksin haliyle o kilo alınacak ama sonra vücut tepkisini azaltıp rutine döndüğünde spor vs takviye ile hızlı bir sekilde atarsın..

Her sigarayı bırakan kilo almıyor,bu bünye ile alakalı bir durum her kişide farklıdır...Benim 59 kilo arkadaşım var ve sigarayı bıraktı yıllardır 60 kg. yi görmedi..:D

Her sigarayı bırakan kilo almıyor,bu bünye ile alakalı bir durum her kişide farklıdır...Benim 59 kilo arkadaşım var ve sigarayı bıraktı yıllardır 60 kg. yi görmedi..:D

İllaki metabolizma ile alakalı bir şey ancak büyük bir oranda iştah açıklığı yada sigarayı baska gıdalarda ikame etme cabası (çerez vb) otomatikmen kilo yapıyor..kimi metabolizma hızlı çalışır yediğini yakar ama genelleme kilo alındığı yonundedir gardaşım..

bide bana bi liste hazırlasanızz bi 15 kilo alsamm off dadımdan yenmezz:)spor salonuna gidince alıyorum 6 -7 kilo salonu bırakınca kilo kaybı başlıyor :confused:elektronik sigara satılıyo baya piyasada bu arada bırakamayanlar yavaşlatır belki sizi

bide bana bi liste hazırlasanızz bi 15 kilo alsamm off dadımdan yenmezz:)spor salonuna gidince alıyorum 6 -7 kilo salonu bırakınca kilo kaybı başlıyor :confused:elektronik sigara satılıyo baya piyasada bu arada bırakamayanlar yavaşlatır belki sizi

Kazım sen sucukiçine devam birader:))) gun aşırıda yağlamayı eksik etme:)

çok iyi adınıza sevindim.darısı diğer tiryakilerin başına :)

3 günde bu kadar etki iyi valla :rolleyes: seni tebrik ederim umarım yakın zamanda sigaraya başladım diye bir konu açmassın :D ben şimdilik seviyorum mereti :cool::cool: ilerleyen zaman ne gösterir bilemicem hadi hayırlı olsunnn :eek:key::eek:key:
Aynı bedende can gibiyizzz

Geri
Üst Alt