Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sigara yanığı tamiri yardım

hsncvs

Kayıtlı Üye
Merhaba, Uzun arayışlar sonucu az km, temiz, içime sinen Leon 1.6 TDI aracımı izmir dod ta bulabildim. Tek kusuru vites kolunun üstünde konsolun gri plastik kısmında ufak bir sigara yanığımız var. Araçtan vazgeçmeye değecek bir kusur olmasa da kozmetik olarak can sıkıyor tabi. Düzeltmenin yolları ve maliyeti nedir, bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Öncelikle aracınızı güle güle kullanın.Şayet uygun biryer ise yanığın üstüne güzel bir nazar boncuğu yapıştırın.Böylelikle hem yanığı kapatmış olursunuz hemde gözlerden gelecek nazardan aracınızı korumuş olursunuz.

Merhaba, Uzun arayışlar sonucu az km, temiz, içime sinen Leon 1.6 TDI aracımı izmir dod ta bulabildim. Tek kusuru vites kolunun üstünde konsolun gri plastik kısmında ufak bir sigara yanığımız var. Araçtan vazgeçmeye değecek bir kusur olmasa da kozmetik olarak can sıkıyor tabi. Düzeltmenin yolları ve maliyeti nedir, bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Resmî var mı yanık kısmın mbu İzmir serviste o parçanın fiyatını sorun uygun ise hem değişim yaparsınız dod bu konuda doğuştan gelen güven ile pek indirim yapmıyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt