Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Shell Bahçeşehir Pompacı Dolandırıcılığı

geçmiş olsun diyeyim fakat ben olsan @uur9334 kardeşim gibi yapardım. beni neresiyle dinliyormuş. dalgınlık yorgunluk anlamam ben. 5 kuruş da fazla vermem ne dediysem o.
haa ben depoyu doldurturken pompanın başından ayrılmıyorum. fullettiğimde de attımı bırak diyorum. sen git çek postan dese de tabanca attımı depo kapağını kapattırır kenara çeker, aracı kilitleyip öyle posa yönelirim...

Ama yine de yedek denen şeyi yakıt ile doldurmamak lazım diye düşünüyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ediperdinc ben genelde yedeği de doldur diyerek fulletirim. İleride problem çıkar dediğiniz nasıl bi sonuç çıkar. Bizde öğrenelim de bidaha doldurtmayayım :)
Şöyle birşey olabilir. Her araba kaza anını düşünerek esneklik payları hesaplanarak dizayn edilir. Siz eğer ağzına kadar depoyu fullerseniz tıka basa dolu olan depo kaza anında esneme yapmayarak bir yerden sızdırma yapacaktır. benzinin etrafa yayılması söz konusu olabilir. Allah korusun tabi.
Ben öyle değerlendiriyorum. Belki de böyle birşey yoktur.

Geçmiş olsun valla şahsen akaryakıt alırken bende 100 deyip kasaya gidip 100cektiriyorum eger basima gelseydi yada ilerde gelirse asla ve asla vermem tutanak tuttururum dediginiz gibi ödesin köpekler... Ama yarinda gelcem demissiniz o durumda olsaydimda100 cerir yarinda bu fazla aldigin yakiti 100 den geri kalanını doldururuz ozaman parani alirsin derdim

Herkese iyi geceler öncelikle sevgili scw üyeleri.

1 saat önce ertesi güne pek yetmeyecek yakıtım olduğunu fark edince gidip shell'deki axess kampanyasında 2 kere daha doldurmamdan sonra puan vereceğinden ötürü shell bahçeşehir istasyonuna gittim.

pompacı şahsa inatla 100 liralık v-power nitro + kurşunsuz dolduralım dememe rağmen arkadaş kafaya koymuş fullemeyi, zira bunlar satış başından prim alıyor malum, kendisine bir kez daha bak kardeşim yarın bir kez daha gelicem 100'lük dolduralım dememden sonra pompanın başından ayrılıp kasaya gittim. orada 100 lirayı geçtiğini farkedince koştur koştur giderek çıkar kardeş pompayı geçirdin 100 ü diyerek çıkarttırdım fakat arkadaş sağ olsun kağnı gibi hareket etti. kendisine bağırmadan çağırmadan rencide usulü afedersiniz itin mabadına sokarak olayları başlatmış oldum.

pompacı olacak şahıs yeminler ederek abi vallahi 100 lira yazdım diye özür diledi sürekli fakat sanki biz bilmiyoruz oraya yazdığın kadar doldurur ya pompan bozuk ya sen dedim. kendisi bir de yüzsüz yüzsüz abi 156 olmuş 160 a tamamlayayım mı diye sorunca kendisini orada pompaya gömmekten kendimi zor alıkoydum. İşin kötüsü ben cumartesi uzun yola çıkacaktım ve depoma 100 liralık daha alıp fulleyip kafa rahat yola çıkacaktım. Şimdi depom full duruma yakın ve ben bu durumdan çok rahatsızım. 20 liralık puanın peşine mi düştün demeyin, zaten dünyanın en kalitesiz yakıtını en pahalı şekilde pompalıyorlar istasyonda.

içeride de şikayetimde bulundum bu olayın burada kapanmayacağını kendilerinin ayağını denk almasını ve artık uğraşanların kendileri olacağını söyleyerek slipleri aldım ve çıktım. akabinde eve gelince de shell türkiye'ye de şikayette bulundum. bakalım artık bekliyoruz.

aynı olayı arkadaşımın aracı ile kadıköy bostancı shell istasyonunda yaşamıştık. eğer shell türkiye bana bu konuda doyurucu ve makul bir cevap vermez ise bir daha bana kimse bu markadan akaryakıt aldıramaz ki inadım inattır.

Bilginiz olsun bu shell pompacılarının hepsi böyle 100 dersin 110 yazar 100 dersin fullemeye çalışır. Dolandırılmayın, uyanık olun. Gerekirse de pompanın başında bekleyin dediğinizi aşarsa pompanın mandalını da kendiniz atıp çıkarın pompayı.

gece gece adamın sinirini tepesine çıkarttılar yemin ederim.
Gecmis olsun kardesim ayni sey benim basima geldi sheel magnesia subesinde adama 150 dedim adam kalkmis fullemis dedim ki param yok baska ukala bi tavirla abi bu arabaya binenin parasi olmazmi diyor neyse parakartimi verdim iceride adam diyorki abi sizin kartta para yok bizi oyaliyosun kartimda tam 3 bin lira var halbuki neyse bankayi aradim adamlarin pos cihazi arizali ve hic kullanmak istemidigim kredi kartimdan gectim adama döndum allahindan bul dedim elaman diyorki abi allah senin gibi musteri versin diyor ciktim gittim dahada ordan benzin almiyorum..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecmiş olsun böyle bir durumda ödemeyin pompacı cebinden ödesin

İlk olarak geçmiş olsun tren yolundaki shell mi yoksa burgerin ordaki istasyon mu

Valla yazılanları hayretle okudum çok geçmiş olsun herkese... Benim de başıma PO da geldi buna benzer bir olay. Yakıt kartı ile alıyorum ben ayda 1 sefer şirketimden de neyse gittim PO ya orada çalışanlar da tanıyor sürekli aldığım yer. Pompacımı işten çıkartmışlar bende bilmiyordum. Yakıt kartını verdim adam da tamam abi dedi. Ulan sonra içeride fişin çıkmasını bekliyorum neyse adam geldi al abi dedi kartı verdi kasiyere ee nerde fişim dedim. Abi ne fişi yakıt kartı ile doldurmamış ki bu dedi alla allaaa napacaz şimdi dedim abi valla para ile yada kart çekelim dedi. Olum dedim bende zaten para ya da kart olsa Yakıt kartı ile mi alırım ne dengesizsin sen allah aşkına yürü git depoyu mu boşaltıyorsun yoksa başka bir şey mi yapıyorsun demeye kalmadan bir araba geldi fulleyin dedi.. Gittim adama abi dedim böyle böyle oldu şimdi ben sana benim yakıt kartım ile yakıtını alayım fulleyim sen de benim benzini öde olur mu dedim. Adam da saolsun anlayışlı çıktı olur tamam dedi arada 45 tl gibi bir fark oldu adam paranın üstünü de bana verdi ben de bu işten kar ettim gibi bir şey oldu :D

Allah uçak kazası vermesin...

Aslında bunlara ders olsun diye akaryakıt istasyonunu protesti etmek amaçlı giriş ve çıkışlara arabamızı ve çevreden arkadaşların araçlarını park edip 1 saat yada 1 gün oraya iş yatırmazsak adamların aklı başına gelir hem o köpekleri kovarlar hem sen extra ödediğin parayi geri alırsın hee bide haberlere çıkar adli olaylık olur ama haklısın sen polisle karakola gidersin arac yine akaryakit istasyonunda bekler kapağın daniskasi olur bunlara onlar ve onlar gibilerde madara olurlar millete

Geri
Üst Alt