Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

shark anten takmak isteyenlere

muratgungor

Kayıtlı Üye
evet beyler,

çok uzun yazan biri değilim. aracın normal antenini çevirerek söküyorsunuz ve shark anteni takıyorsunuz. Malzeme kalitesi çok iyi, arabanın rengine birebir oldu. yalnız takarken fark ettimde bizim tavana az biraz bastırsan içine göçer :)

ben bu linkten aldım, en ucuz satıcı buydu :)

Tahmini Teslimat Zamanı

upload_2018-3-17_22-17-59.png
upload_2018-3-17_22-18-39.png
upload_2018-3-17_22-19-8.png

evet beyler,

çok uzun yazan biri değilim. aracın normal antenini çevirerek söküyorsunuz ve shark anteni takıyorsunuz. Malzeme kalitesi çok iyi, arabanın rengine birebir oldu. yalnız takarken fark ettimde bizim tavana az biraz bastırsan içine göçer :)

Tahmini Teslimat Zamanı

Ekli dosyayı görüntüle 16864
Ekli dosyayı görüntüle 16865
Ekli dosyayı görüntüle 16866

Güzel olmuş elinize sağlık

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Elinize sağlık yakışıklı olmuş, güle güle kullanın

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet beyler,

Tahmini Teslimat Zamanı

Ekli dosyayı görüntüle 16864
Ekli dosyayı görüntüle 16865
Ekli dosyayı görüntüle 16866
Güzel durmuş elinize sağlık. Bende anteni sökmeye çalıştım belli bi yere kadar dönüyor ama sonrasında sanki boşa dönüyormuş gibi oluyor o uzun kısmı çıkaramadım. Sert çekmeye de çekindim bişi olur diye. Nası çıkarabilirim ?

Güzel durmuş elinize sağlık. Bende anteni sökmeye çalıştım belli bi yere kadar dönüyor ama sonrasında sanki boşa dönüyormuş gibi oluyor o uzun kısmı çıkaramadım. Sert çekmeye de çekindim bişi olur diye. Nası çıkarabilirim ?

Aşağıdaki linke bakabilirsin. coolnight nickli arkadaş, " boşa döndüğü sırada koparır gibi çekin " demiş :)
İBİZA KÖPEK BALIĞI ANTEN | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

valla bende normal çevirdim kolaylıkla çıktı. herhangi bir zorlama olmadı. Eğer çıkmıyorsa içten civatalı olan kısım dönüyordur. Anteni yukarı doğru çekerek çevirmeyi deneyebilirsin.

Geri
Üst Alt