Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sevgili SCW Üyeleri, Lütfen Araç Modelinizin Olduğu Bölüme Konularınızı Açınız!!!

floodlight

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, konuları taşımaya elimden geldiğince uğraşıyorum...

Lütfen yeni açacak olduğunuz konuları araç modelinizin olduğu alt forumlara açınız...

Saygı ve sevgilerle...

Şuan itibariyle konular tamamen taşınmıştır arkadaşlar...

Tek başıma biraz zor oldu ama sonunda bitirebildim... Umarım bir eksiklik ve hata olmamıştır...

mk2 1993-2002 arası araçları tek forumda topladım arkadaşlar, üye araçlarının içerisinde çok fazla olmadığı için. 99-02 arası makyajlı modelde o alt forumun içerisinde.

Artık bundan sonra kendi aracınızın modeline ait olan kısımda paylaşımlarınıza devam edebilirsiniz...

umarım daha güzel olmuştur bu şekilde forumumuz... istediğiniz bilgiye net şekilde ulaşabilirsiniz... eskiden hangi model olduğu aracın belli olmadığı için karışıklık yaşanıyordu... artık bunu ortadan kaldırmış bulunmaktayız...

SCW'nin daha güzel bir ortam haline gelmesi için elimizden geleni yapacağız...

Herkese Sevgiler,saygılar...

by floodlight (Mehmet Öztekin)

Geri
Üst Alt