Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

servisten alınan park pilot

arkadaşlar 2016 seat leon 1.2 style donanım paket kullanıcısıyım , arabamda serviste 0 kmyken takılan park pilot mevcut , diğer leonlarda multimedya ekranında araba resmi çıkıyor ne kadar mesafe kaldığını gösteriyor. benim arabamda sadece ses çıkıyor ne yapmalıyım ?

Eğer sensörler tampon üzerinde çıkıntılı halde duruyorsa @memet_one abinin de dediği gibi firma tarafından takılan yan sanayi sensördür. Orjinal sensörler tampona sıfır oluyor. Bu bayilerin hiç vicdanı yok. 50-60 Tl lik sensörleri hediye edeceğiz diye göz boyuyorlar...

arkadaşlar 2016 seat leon 1.2 style donanım paket kullanıcısıyım , arabamda serviste 0 kmyken takılan park pilot mevcut , diğer leonlarda multimedya ekranında araba resmi çıkıyor ne kadar mesafe kaldığını gösteriyor. benim arabamda sadece ses çıkıyor ne yapmalıyım ?
Fabrika çıkışlı park sanserü yoksa ops açılmaz , sonradan takılanlar dedğin gibi sadece ses verir.

Mrb
Sizin istediğiniz ekran görüntüsü ancak orj. park sensörü taktdırdıysanız olur.

paylaştığınız resimdeki görüntü park sensorüne ait görüntü değil optik park sistemi bulunan araçların park yardım asisitanına ait olan bir görüntüdür.
o da şuan sadece led paket ile birlikte gelmekte.
eğer o şekilde istersiniz, bayi araç siparişine onu ekler ve ana merkeze talep geçilir ve ilk partide gelen araçta yada ikinci sevkiyatta size araç teslim edilir.
Yok ben beklemek istemiyorum derseniz yan sanayi sadece sesli uyarı veren park sensörünü ellerinde optik park sistemi bulunmayan araca yarım günlük bir zaman diliminde uygularlar ve aracı teslim ederler.

http://aracolusturucu.seat.com.tr/seat-cc/desktop-desktop-017_DEFAULT-tr-normal.view?msk=2#carline ARAÇ OLUŞTURUCU seçeneklerinden daha iyi anlaya bilirsiniz
Ön-Arka Park Sensörü + Optik Park Sistemi 1,700 TL (sizin istediğiniz)

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt