Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis

soyyer

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW ailesi aranıza tiyeni katıldım. Ve sizlere danışmak istediğim bir konu var. Özellikle aramızda bulunan eskişehirli arkadaşlar bir kaç gün içinde aracımın 10 bin bakımlarını yaptıracağım ama eskişehirde güvenilir bir usta ve servis bilmiyorum tavsiyeniz var mı? Gittiğiniz tanıdığınız?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba SCW ailesi aranıza tiyeni katıldım. Ve sizlere danışmak istediğim bir konu var. Özellikle aramızda bulunan eskişehirli arkadaşlar bir kaç gün içinde aracımın 10 bin bakımlarını yaptıracağım ama eskişehirde güvenilir bir usta ve servis bilmiyorum tavsiyeniz var mı? Gittiğiniz tanıdığınız?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Eskişehir de olan arkadaşlar yardımcı olurlar diye yada hem gezi hem bakım olarak düşünüp Bursa’ya gidebilirsiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Teşekkürler

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt