Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis resetleme

servis uyarısını siz resetleyemezsiniz, bakımı gelmiş bakım yapıldıktan sonra bilgisayara bağlanıp bir sonraki bakım için programlanması gerekir aracın.

camlar için, tam prosedürünü hatırlamıyorum ama forumda ararsanız bulabilirsiniz, onu sıfırlamanın bir prosedürü vardı.

Servise gitmeden olmazmi acaba çünkü bakımını dışarıda yaptırdım,,bende vagcon var aslında sifirlamanin nasıl nereden yapıldığını bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

takıpteyım..
bende de servıs hemen yazıyor. ama dışarıda yaptırmıştım bende

Linkteki video belki isinize yarayabilir bir bakin.

Linkteki video izleyip yaptım yine çıkıyor servis hemen yazısı,,,menüden gireyim diyorum araç duruma hemen servis deyip izin vermiyor .acaba araca android teyp taktım ondan olabilirmi çünkü kadrandaki ekranda TLF sistemi iptal. Diyor .

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben aracın menüsünden kapattım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt