Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis Bakım/ Özel Bakım

Merhaba Seat ailesi,

4 günlük leon sahibiyim. Aracım 2017 1.2 tsi manuel. Km 12.000 Yağ ve filtre değişimlerini yaptırmak istiyorum. Yetkili servislerde fiyat durumunu bilmiyorum. Haftasonu fiyat alacağım.
Servise gitmeden önce bilmem gerekenler nelerdir? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 19647

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Servislerde en son 1065₺ fiyat vardı hangi servise gidecekseniz arayıp net ücret bilgisi almanızda fayda var bazen ekstra indirim oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Eğer 2. yılını doldurduysa aracınız zubizu indirimi var. İnternetten randevu alınca da indirim veriyorlar. 200 tl ' nin üzerinde indirim oluyor. Tabi indirimle bile özel servis fiyatlarına yaklaşmıyor o da ayrı birşey.

Ben garantiden pek bişey göremedim.
garanti bozulur diye düşünürsen servise.
Yoksa direk bildiğin yada yönlendirilen özel servise git.
Fiyat farkı UÇURUM...

Cevaplarınız için teşekkürler.
Aracın garantisi 3 ay sonra bitiyor. Benim de ilk düşüncem orijinal filtreleri ve yağı dışarıdan almak ve sanayideki ustama yaptırtmaktı. Bu konuyu ustama danışınca "2017 model araba, yetkili servise git aracın servis bakımlı olur, kayıtlarda çıkar. Yarın birgün satmak istediğinde faydası olur" dedi ve kafamı karıştırdı açıkçası... Ben de kararsız kaldım. Birkaç servisi arayıp fiyat bilgisi alacağım bugün. Sizinle de paylaşırım fiyatları
Hayırlı Cumalar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Uygulamayı cep telefonunuza indirip kayıt oluyorsunuz. Onlar sistemden görüyorlar zaten sizin üyeliğinizi. Hatta indirdikten sonra arama kısmına seat yazarsanız indirimle ilgili detayları görebilirsiniz şu an geçerlilik tarihi 30/06/2019 görünüyor yani hala devam ediyor. Zaten servise müşteri çekmek için devamlı uzatıyorlar süreyi.

Geri
Üst Alt