Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis 30000 bakım rezalet fiyat

Emree3825

Kayıtlı Üye
Doğuş oto esenyurttan 30000 bakım için fiyat aldım aracım 2016 leon 1.2 tsi manuel ve 19800 kmde henüz standart yağ bakımına ekstra olarak 4 adet buji değişimi için 1079 lira fiyat verildi.. bugün gidip buji hariç yağ hava polen filtreleri mobil 1 esp formula 5w30 4 litre motor yağı komple 250 liraya aldım 70-80 lira bir işçilikle maksimum 350 liraya işim bitecek

Doğuş oto esenyurttan 30000 bakım için fiyat aldım aracım 2016 leon 1.2 tsi manuel ve 19800 kmde henüz standart yağ bakımına ekstra olarak 4 adet buji değişimi için 1079 lira fiyat verildi.. bugün gidip buji hariç yağ hava polen filtreleri mobil 1 esp formula 5w30 4 litre motor yağı komple 250 liraya aldım 70-80 lira bir işçilikle maksimum 350 liraya işim bitecek

Zaten servisi kullanmak tamamen garanti durumu için iyi niyet olsun yok bazı şeylere göz yumsunlar meselesi başka birşey değil
Bizim ülkemizde kişilerin yaptığı kurgudan böyle oluyor araç alacak servis bakımlımı diye soruyor sanki dışarıda takılan farklı

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

şimdi bak olay ne biliyormusun olayın özü şu Türkiyede iş yapan çoğu firma vatandaşı yolunacak kaz gibi görüyor.bu her zaman böyleydi.vicdansızlık insafsızlık had safhada.ama şimdi olay değişiyor sanal alem var sosyal medya var ifşa ediyoruz her yerde artı ilgili yerlere şikayet ediyoruz.neyse onu alsınlar veya iş yapmasınlar

Aldığım parçalarda birebir orjinal servisin taktığı parçalar almanya üretim 40-50 lira civarı hava filtresine 100-120 lira alıyor servis yazık

Benim de aynısı oldu.
Bujileri elletmedim.
Garanti devam etsin diye.
En ufak bişeyde bu garantiye girmez diyolar

Zaten buji dediğimiz parça 19-20 binde değişen bir parça değil servisin nasıl yerleştircem diye düşünürken bulduğu bir parça bende normal yağ bakımını yapıcam söker bujiyi bakarım sıkıntı varsada gider orjinal bujisini alır takarım

Eğer garanti sizin için sıkıntı değilse dışarıda özel bir serviste klasik bakım yaptırın. Bujileri kesinlikle değiştirmeyin. Ama servise gideyim derseniz başta konuşun, 30 bin bakımı olarak girmesinler, klasik yıllık bakım olarak girsinler. Ama yok biz böyle birşey yapmayın derlerse, o zaman bujileri değiştirmek istemiyorum deyin, onlarda sisteme musterinin isteği üzerine bujiler değişmedi yazacaklar. Bu da sizi garanti dışına itmez zaten. Sadece Buji sıkıntı yasatirsa o zaman konuşulur.

Servis için kmnin bir önemi yok senesi dolunca kmye bakmadan bir aracın ikinci bakımında ne varsa hepsini uyguluyorlar malesef

Servis için kmnin bir önemi yok senesi dolunca kmye bakmadan bir aracın ikinci bakımında ne varsa hepsini uyguluyorlar malesef
Eger ses cikarmazsaniz ne varsa yaparlar. Ama Sizin talebiniz olursa ona Gore hareket ederler. Test edildi onaylandı... Ben arabanın hava filtresinin değişmesini istemedim, onlarda değiştirmediler ama servis kağıdına yazdılar. Yağı ben goturdum onu da yazdılar.

Geri
Üst Alt