Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sert direksiyon !

parmak var parmak var Alper.. :D :D
bi parmağı referans almak lazım.. :)
velakin bana direksiyon hiç ağır gelmedi direksiyon dururken..

illahi yiğit..ama çok güzel bir espri idi müsadenizle güleceğimpuhahapuhahapuhaha

Beyler Toyotanın dıreksıyon yumusaklıgını sorgulamayın haddınden fazla yumusak :) Bızımdekı avensisi kullandıgım zaman benım eskı leona lanet edıyodum :)

+1
evt toyota diğer araçlara göre daha yumuşak onlarda hidrolik direksiyon yok onun adı başka idi şimdi aklıma gelmiyor..hatta belli bir bölümü bir üretimde sorunlu oludğu için servisler tarfından düzeltildi diye okumuş ve konuşmuştum..
ama yumuşak olması ayrı bir konu..

valla arkadaşlar bende leonu satıp peugeot 308 almıştım leonun direksiyonu nekadar yumşakmış demiştim hatta servise gidip aracı kontrol ettirmiştim ancak normal demişlerdi sonra 308 i satıp passat aldım direksiyon yine çok ama çok hafif leonun aynısı yani..

eğer leona sert diyorsan şimdi toyotaların direksiyonunu çok merak ettim..

ben yay takarken eryada kutup başlarını yağlamışlardı. direksiyon sertliğinden ben de şikayetçi olmaya başladım. bi baktırayım hidroliğe.

toyota nın herşeyi yumuşak...:) yayları...direksiyonu...arabanın kendisi...:)

Geri
Üst Alt