Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seramik kaplama için önerebilceğiniz bi yer var mı

Merhaba kardeşim. Bende kocasinanda oturuyorum. Haznedar meydanda yıkamacı bir abim var. Sürekli ona yıkatırım arabamı. Seramiğimide oda yaptı. Aracın yüzeyine göre fiyat veriyor. İlla markalı bir yer olsun gibi bir takıntın yok ise tavsiye ederim. İlacını kendin seçiyorsun o uyguluyor. Bana hikariyi tavsiye etti onu yaptık. Beraber attık hatta.Selamımla gidersen ayrıca titiz çalışıp güzel fiyat verebilir.

Konuya pek hakim olmamakla birlikte duydugum bir olayi soyliyim. Arkadasimin meguiars bayisi vardi. İlaci tamamen bitirmediklerini baska araclardada kullandiklarini soylemislerdi. Ben kendim uyguladigim icin butun siseyi bitirdik. Arabaya 2 tur yetiyo. Az biseyde kaliyo. Kaputa 3. Katida atabilirdik yani. Uygun fiyat veren yerlere dikkat etmek lazim sanirim.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt