Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Senelik bakım

HBK06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir müddettir aşırı yoğunluktan dolayı foruma giremiyordum. Allah'ın izniyle sözüm(nişan) vardı, onun koşuşturması falan derken uzak kaldım.
Tabi bu arada benim arabamın da ilk bakımı geldi. Fakat araç lazım olacağından ve sürekli yol yaptığımdan servise veremedim. Arabanın verdiği uyarının üzerinden yaklaşık 3 hafta geçti ve ancak müsait olabildim. Yani ilk bakımı 3 hafta civarı geçirmiş bulunmaktayım. Fakat araba 9.000km'de. aşırı bir km'si bulunmuyor. Şimdi sorum şu; ben Ankara doğuş'u arayıp fiyat sordum 650 civarı bir şeyler dediler. Her neyse artık yaptıracağız lakin garanti konusunda sıkıntı çıkabilirmiş. Bakım suresini aşınca firmalar problem yaratıyormuş. Böyle bir durumla karşılaşma ihtimalim nedir acaba?
Bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim.

Aracım; leon 1.4 ecotsi 150hp dsg/act

Not: bu arada araca kendim yağ eklemesi yaptım. 1lt civarı eksilmişti Castrol 5w30 LL yağından tamamladım. Bunu da göz önünde bulundursanız sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt