Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT'lar artık LG ile sesini duyaracak

Sony olsaymış keşke..
ben geçenlerde sormuştum bu arada biri için markasını Kaan abi mi istemişti öğrenmemi hatırlayamadım..Grundig diyesim geliyo şimdi ki için de değildir herhalde.. :D

bence değişen hic birşey olmayacak. sadece üreten firma değişmiş olacak okadar

degısen cok sey olacal lg oto muzık sostemlerıne yenı gırmıs bır fırma ve basarılı oldugunu soylemek yanlış olacak buyuk ıhtımal blaukpunt daha yuksek fıyat vermıstır

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ----------

sony kenwood lg al bırını vur otekını

benim arabanin teybinde SEAT sound System yaziyordu valla.ama hoparlörler i bilemiyorum.vw normalde blaupunkt kullanior.ama bence seat in ses sistemi vw ve skoda dan cok daha iyi..Hayirlisi olsun

Sony olsaymış keşke..
ben geçenlerde sormuştum bu arada biri için markasını Kaan abi mi istemişti öğrenmemi hatırlayamadım..Grundig diyesim geliyo şimdi ki için de değildir herhalde.. :D

BEn ses siteminde sony nin iyi olduğuna katılmıyorum hatta rezalet...

Geri
Üst Alt