Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Hocam stickeri göremiyorum bir pic. Atarmısınız

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kardeş Adresimde bir sorun yok, ama elime ulaşan bir kargo da yok, sürat kargodan arayan da yok. Kargo takip numarasını gönderirsen sorayım. Bir de sadece sen bakıyorsan sticker işine diğer arkadaş nasıl yarın yollayayım diyor, yok arkadaş da bakıyorsa nasıl sadece senin baktığını söylüyor cevabında anlamadım, yardımcın mı ya da. Neyse sonuçta elime ulaşan kargo yok, takip numarasını yazarsan sevinirim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Biz bölge yöneticileri olarak aksaklık olduğunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Kimseyi kırmadn geri çevirmeden gönüllerini almaya çalışıyoruz.
Şuanki son durum nedir arkadaşım.
@memet_one

Reis özelden yazıyorum takmıyorsun bi hatamız mı oldu anlamadım göndermeyecekseniz söyleyin bari beklemeyelim

Reis özelden yazıyorum takmıyorsun bi hatamız mı oldu anlamadım göndermeyecekseniz söyleyin bari beklemeyelim

Bana gelen bir mesajınız yok ne yazık ki ayrıca sizi üyeler kısmından tanımak isteriz

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz bölge yöneticileri olarak aksaklık olduğunda yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Kimseyi kırmadn geri çevirmeden gönüllerini almaya çalışıyoruz.
Şuanki son durum nedir arkadaşım.
@memet_one

31 mayısta @mehmet_one a tekrar gönderdim adres bilgilerini. Ne yaptı bilmiyorum. Dönüş yapmadı, yollamıştır herhalde diye düşünüyorum arkadaşım.

iPhone aracılığıyla Mobil Uygulama kullanılarak gönderilmiştir.

SeatClubWord merhaba

Uğur ALTIPARMAKOĞLU
Akpınar Mh., Hasan Basri Cd., No:2, Ford Otosan Ar-Ge Merkezi, Sancaktepe/İstanbul

0506 956 4510

Pendikte buluşmaya gelerek elden alırmısın istanbul içinde kargo yapma taraftarı değilim

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Sticker elime ulaştı hocam çok teşekkür ettim..

Bir sticeker bende istiyorum yeniyali mah.guney sok no 3 kat 2 korfez.kocaeli 0532 771 44 76

Geri
Üst Alt