DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | Sayfa 93 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

bahtitopal

Kayıtlı Üye
bende yollamıştım adres bilgilerimi ancak gelmedi kargolayamadınız sanırım.15 gün olmuştur adres bilgilerimi yollayalı.

@memet_one tekrar adres bilgilerimi gönderdim size. Müsait olursanız bana da kargolarsanız sevinirim.

memet_one

VİP Üye
Administrator
bende yollamıştım adres bilgilerimi ancak gelmedi kargolayamadınız sanırım.15 gün olmuştur adres bilgilerimi yollayalı.

@memet_one tekrar adres bilgilerimi gönderdim size. Müsait olursanız bana da kargolarsanız sevinirim.
Yok sizin kargo kayboldu sanırım 3-4 kişinin kargosu kayıp

TerminusTOLEDO

Kayıtlı Üye
sticker kargom geldi fakat sadece arka cam için olanı göndermişsiniz 2 adet sinyal altı için gelmedi stok sıkıntısı mı var yoksa unutuldumu ? ben cama değilde arka farın altına yapıştırmayı düşünüyordum

memet_one

VİP Üye
Administrator
sticker kargom geldi fakat sadece arka cam için olanı göndermişsiniz 2 adet sinyal altı için gelmedi stok sıkıntısı mı var yoksa unutuldumu ? ben cama değilde arka farın altına yapıştırmayı düşünüyordum
Unutulmadı onlardan elimizde kalmadı hiç bir dahaki sipariş ile yapılacak. Normalde cam da daha rahat görülüyor diye cam üzerine yapıştırıyoruz son karar sizde sizin hoşunuza giden yere yapıştıra bilirsiniz

TerminusTOLEDO

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim tabikide bunuda beğeniyorum ama kalıcı bir iz bırakmaz umarım yıprandığında çıkarmak istediğimde falan