• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

seat1 direksiyon

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
kanka senın 1.8 ınkını bılmem ama 16V lerın debrıyajları ınanılmaz hafıftır ben ılk aldıgımda bıtıyo sanmıstım ama karakterı oyleymıs :)
bütün kullandığım golf bora toledo octavia lar kalas gibiydi kanka :) size hafif geliyor olmasın :) yada yukarda kavrıyor olmasını hafif sanıyor olmayın?

- 48 -

Kayıtlı Üye
İsim
Varol VARDAR
Nereden
İstanbul
bütün kullandığım golf bora toledo octavia lar kalas gibiydi kanka :) size hafif geliyor olmasın :) yada yukarda kavrıyor olmasını hafif sanıyor olmayın?
yok mesele yukarda kavrama ile değil..pedal yumuşak bastığın zaman yada pedala basarken güç harcamıyorsun..

mayham85

Kayıtlı Üye
İsim
Yunus Emre ŞİMŞEK
Nereden
Eskişehir
Plaka
06 BZ 6686
o zaman biz mk2 leonda üfleyerek debriyajı hareket ettirebiliriz desenize :D

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
Kanka varol abının dedıgı gıbı guc harcamıyosun yukarda kavraması da soz konusu ama hafıflıkten kastım benımde o degıl,kendımınkı dısında omercanın eskı toledoyu da kullanmıstım o da aynıydı debrıyaj konusunda,yenı leonda daha hafıf dıyosan ne mutlu sana :)

- 48 -

Kayıtlı Üye
İsim
Varol VARDAR
Nereden
İstanbul
dün uzun yola çıkarak geldim ve şunu gördüm..
1..nitro bastırdığım yer nitro ları kesik basmış önler 28 arkalar 26..onları düzelttim benzinimi aldım ve yola çıktım..düz yolda sağa sola kayma çekme falan yoktu..gayet düzügün ve keyifli bir şekilde geldim ancak yol hafif de olasa eğimli ise sağa ya da sola o zaman araba kayma yapıyordu..ama yoldan bi de her zaman ki gibi nurdağındaki rüzgar arabayı şeridinden atabiliyor o da ayrı bir konu

- 48 -

Kayıtlı Üye
İsim
Varol VARDAR
Nereden
İstanbul
Arkadaşlar araçta şimdilik çok şükür sorun kalmadı..
tak tak sesi 1 ön balatanın yayı kırılmış 2- arka balatalar gevşekmiş ve içi yağlanmamış
cuk cuk sesi arka viraj demirinin dayandığı yatakla arasında bulunan burç birbirine sürtüyor ve kurumuş..gres yağı ile hepsi .çok iyi oldu..
şimdi Maşeallah düşman çatlatır oldu ALLAH nazarlardan saklasın..Amin

Üst Alt