Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat toledo

elimde kod falan yok kitapcıktada yazmıyor tahminime göre teyip kendini resetleyince kod istemez harhalde çünkü elektrik bağlantısını kesmedim. isterse ne yapacağız bilmiyorum

İsteyecektir. Eğer teybi sökecek aparatlarınız yoksa servise gitmek zorundasınız.

bende olmustu aynı sorun aracın orjinal teyp kitapcıgında kodu yazıodu onu girdik ve haloldu.. sanırım sag camın ordaki numarayı(şasi)söyleyip alma imkanınız var.

arkadaşım bu olay benimde başıma geldi...bende de 2001 signo var teybi söktükten sonra kod istedi ve elimizdede kodu yoktu...teybin içinde bulunan bir engetre açılıp sıfırlandıktan sonra kodu öğrenilebiliyor...benim arkadaşım yaptı 15 lira verdim artık siz nasıl yaparsınız bilemem...ama entegre sıfırlanmadan olmaz:) Dermanı derde tutulandan sor:D

Kod kitapçığın kapağının iç kısmında yazar. Eğer elinizde Radio Brisa yazan bu kitapçıkta varsa bulabilirsiniz.
12832_191510942452_697602452_2877912_889869_n.jpg

12832_191510937452_697602452_2877911_3083978_n.jpg

kutup başlarını söküp taktığınızda sorar tekrar kodu

Geri
Üst Alt