Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat spor yarış frenleri

Frende iş lastikde biter.. lastik bağlantıyı kopardıktan sonra sen istedigin kadar iyi frenle.. Birçok Oem fren sistemi, çok kaliteli lastiklerle şaşırtıcı performans sergilerler.. Ben yazın ist içi için bridgestone potenza adrenalini tavsiye ediyorum..

mehmet abi,dün dükkandaydım ahmet abiylede konuştuk,frenleri bu şekilde yapıcam lastiklerde değişicek zaten.değiştirirken konuşuruz gene.sağolasın.

diskler değişmeyecek.şuanki disklerin durumuna bakılıcak problem yoksa red yada green stuffla desteklenecek...hidrolik ve fren hortumlarıda değişicek duruma göre...satıcıyla görüştüm,sadece red stuffla bile yeterince fark edicek dedi.şuanlık yeni disklerinizi çıkarıp başka almaya gerek yok,hortumlar ve hidrolikte ileride değişirsiniz boşuna masraf etmeyin dedi.sağolsun ebc ile ilgili arkadaş çok iyi karşıladı.şimdilik sadece red stuff olacak...

Frende iş lastikde biter.. lastik bağlantıyı kopardıktan sonra sen istedigin kadar iyi frenle.. Birçok Oem fren sistemi, çok kaliteli lastiklerle şaşırtıcı performans sergilerler.. Ben yazın ist içi için bridgestone potenza adrenalini tavsiye ediyorum..

bnm arkadaşımda da astra opc vardı o da inanılmaz memnundu adrenalinlerden..

Geri
Üst Alt