Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat spor yarış frenleri

ferhatyazıcı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar,
bugün sert bir şekilde ataşehir teme çıkan yan yolda bir çukura girdim,devletimiz sağolsun yollarımız harika.suçlu benim yani.bunu baştan söyliyimde :) asıl konu ise fren pedalı sertleşti,biraz denedim fakat hala aynı,tutuşunda problem yok.fakat aracın frenlerinden zaten memnun değildim,yüksek süratlerde 2. basışta şişiyo frenler.kullananlar ne dediğimi anlayacaklardır.hazır böyle bir durumda olmuşken seatın orjinal yarış frenlerini almayı düşünüyorum 2100 gibi bir rakamı var.sizce gereklimi?yarış frenli cupra/boca sahibi varsa yorum alabilirsem sevinirim.

Ali Ferhat Yazıcı

sen düşündünmü yarış frenlerini bu paraya değermi acaba çok kararsız kaldım,araca yazılımda yapılacak fakat stocken bile frenler sıkıntıydı,yazılımla beraber frenleride desteklemek lazım.araç gidicek iyi güzelde bide durması lazım bu aletin :D

Yarış frenlerini eğer bütçe ayırdıysan kesinlikle al derim,arada inanılmaz fark var..

farkı nasıl olur bilmiyorum ama yazılım yapılcaksa frenler şart gibi...yazılımı ne zmn yaptırıosun ?

bence kesinlikle değer bende düşünüyorum frenlerimiz hiç iyi değil malesef durmuyor araba

1-2 ay içinde yaptırıcam össnin bitmesini bekliyorum...fakat internette gezerken rastladığım mesajlarda yarış frenlerinin türkiyeye getirilmediğini okudum.bu doğrumu bu konu hakkında bilgisi olan varmı?saat geç oldu yarın eryayla görüşücem.fakat bir ön bilgi toplamak istiyorum.

Modifiye, frenden, amortisörden başlar. Geç frenaj, daha yüksek viraj hızına sahip olma hem avantajdır, hem de can kurtarır. Rail basıncını vs. kurcalamak aslında en son iştir. Yarış fren döünüşüm yapan/satan servis var mı soruşturdunuz mu?

soruşturmadım.orjinal seatın kendi kiti olsun istiyorum.eğer bu fren kiti getirilebiliyorsa servisin montajını yapıyor olması lazım.sorunuzu yanlışmı anladım?bunumu demek istediniz.

paran varsa hiç düşünme hemen al sadece frenleri araştır belki aynı markayı daha ucuza da bulabilirsin..
fren demek can güvenliği demek..

Geri
Üst Alt