Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat-skoda-audi-vw orjinal yedek parçalar-aksesuarlar parça kodları

Orijinali de cidden çok para. Ben internetten aldım. Daha doğrusu bana biri hediye etti.
seat ın poltikasını bir türlü anlamış değilim.benım de hoporler kapağı kırıldı komple kapı cebiyle beraber değişiyormuş 480 lira plastık aksam bildiğin kapak yanı cebiyle beraber döşeme hariç :) bugün doğuşu aradım.adama nerdese basıyordum kalayı zor sabrettim. bendde orjınal seviyorum ...bu neye benzer biliyon mu mavi jeans kot pantolon 179 lira cami önünde satılan kot pantolon 10 lira :)

Selam @kirlisakal
Bagajı kaldırınca bagaj pandizotuna bağlı (sağ köşesindeki) plastik parça kırılmış. Fotoğrafını çektim inşallah belli oluyordur :) Parçanın kodunu bulabilir miyiz? Gri plastiğe takılan parça.. Yapıştırmayı düşündüm ama diğer taraftaki yerinden öyle kolay çıkmıyor, bunu yapıştırsam da çukurda falan hoplayıp zıplar gibi geliyor.

IMG_1195.JPG

resimde 1A nolu parça.zoomlarsan görürsünüz... bumudur kırılan parça buysa vereyim kodunu
86082e9f5294aedb70f6b214e07d834b.png

Geri
Üst Alt