Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon yardım lütfen

shadow986

Kayıtlı Üye
Kayseri deyim 2004 seat aracımız ön koltuk hareket ettiren halat kopmuş hareket ettiremiyorum muayenede yaklaştı araştırdım ama çıkmacılarda sadece seat toledo halatı bulabildim olur olmaz bilmediğim için almadım fiyatta sormadım parçacılarda malesef bulamadım tavsiye edeceğiniz bulabileceğim bir yer varmı...
Bir diğer sorumda triger seti değiştireceğim tavsiye ettiğiniz bir usta ve ücret bilgisi verebilirseniz sevinirim iyi forumlar teşekkürler şimdiden...

Kayseri deyim 2004 seat aracımız ön koltuk hareket ettiren halat kopmuş hareket ettiremiyorum muayenede yaklaştı araştırdım ama çıkmacılarda sadece seat toledo halatı bulabildim olur olmaz bilmediğim için almadım fiyatta sormadım parçacılarda malesef bulamadım tavsiye edeceğiniz bulabileceğim bir yer varmı...
Bir diğer sorumda triger seti değiştireceğim tavsiye ettiğiniz bir usta ve ücret bilgisi verebilirseniz sevinirim iyi forumlar teşekkürler şimdiden...
yetkili servislerden bulabilirsiniz...
trigeri yetkili servis yada bosch car servislerinden fiyat alabilirsiniz..günümüz özel servisler yetkili servisle aynı malıyetlerde cıkıyor teklif alırsınız..orjınal triger kullanın..iş emriyle yaptırırsanız işcilik ve parça garantili olur hakkınız ararsınız.sonucta ağır bakım..triger işciliği pahalı oldugundan sağlam bile olsa devirdaim su pompası ve antifirlerinizi komple değiştirin (v kayısı,rulmanlar vs gibi ) arabada sessizliği hissedersiniz

@kirlisakal teşekkür ederim doğru diyorsunuz yalnız arada bi keresinde sormuştum 400 liraya yakın fark alıyorlar yetkili servislerde tabiki hak arama yönünden daha garantili bi durumda var bugün çıkacam yine yetkili servisle görüşürüm buraya da fiyatları yazarım düşünen varsa yardımcı olurum en azından belki
[doublepost=1493135821,1492851059][/doublepost]Aracı dün zennecioğlunda yaptırdık 600 lira tuttu toplam 370 lirası parça fiyatı triger seti ina devirdaim wutse marka yanlış anlamadıysam 2 yıl da garanti verdiler İnş yolda bırakıp ihtiyaç duymayız
Koltuk halatınıda ankara'da buldular çıkma ama tabiki çok para istediler 100 lira kadar onuda bi döşemeciye idareten yaptırdık

Geri
Üst Alt