Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon seyir halinde ısıtma bujısı yakması

Arkadaslar merabalar 2012 leon 1.6 tdi aracim seyir halindeyken ısıtma buji lambasi yanip sonuyor arabanin gucu yari yariya kaybluyor stop edip calistiriyorum normale donuyor bu durum sık yasanmaya basladi bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirlerse sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun enjektörleri kontrol ettirmek gerekli pis yakıt memeleri tıkamış olabiliyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Lambanın yanması çeşitli sebeplerden meydana gelebilir. Mazot filtresi yada sisteminde su mevcut olabilir, kızdırma bujilerinde arıza olabilir, akünüz zayıflamış olabilir vs. En iyi anlaşılması için aracı bilgisayara bağlatıp arıza kodu baktırın. Duruma göre hareket edersiniz.

Aynısı benim araçta da olmuştu sonrasında motor ışığı da yaktı. EGR valfinde tıkanıklık vardı, yenisiyle değiştirdim ve sorun ortadan kalktı. Yüksek ihtimal sizdeki de aynı sebeptendir.

Kolay gelsin.

hocam aynı sorun benim arabada da var 2010 1.6 tdi . Arabaya yoğunlaşamadığım için hala yaptıramadım . Sorunu çözebildiniz mi ? Çözdüyseniz sebebi neymiş ?

Geri
Üst Alt