Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ses yalitimi.

Evet arkadaşlar. Sabah marşa bastığımızda motorun ilk çalışmadaki yüksek devirde çalıştığını hepimiz biliriz ki bu ses ve titreşim nerdeyse dizele benzer ve yaklaşık 10 saniye içinde normale döner. Yalıtımdan sonra dışarıya akseden seste ve titreşim değişkliği bugün farkettim ki bu beni epeyce memnun etti diyebilirim.

Ayrıca daha önceden yapılmış olan kaputa fitil uygulamasını biraz inceden düşünüp, değerlendirince bana biraz sıkıntılı bir uygulama gibi geldi. Nedeni ise motorun sıcak olduğu zamanlarda bahsi geçen kısımlardan dışarıya sıcak havanın tahliyesi olarak kullanıldığını düşünüyorum. Her ne kadar kaput içi yüksek sıcaklığa dayanıklı olsa bile boşu boşuna malzemeleri sıcakta yormaya gerek yok. Aksi durum olsaydı zaten üretici bagaj ya da kapı gibi kaputa da fitil koyardı. Ayrıca şu da bir kesindir ki en kısa mesafede bile motor çok hızlı ısınabiliyor. Hele ki bu yaz aylarında ciddi derecede daha da fazla.
eline sağlık güzel olmuşş .. sizin araçta kaputun altında siyah bi malzeme yok sanırım . sadece dizellerde oluyo. o nedenle dizellere gerek yok diyebilirmiyiz.

eline sağlık güzel olmuşş .. sizin araçta kaputun altında siyah bi malzeme yok sanırım . sadece dizellerde oluyo. o nedenle dizellere gerek yok diyebilirmiyiz.

Bahsettiğiniz keçe sanırım. O mevcut aracımda. Fotoda görünüyor olması lazım.

HTC One cihazımdan gönderildi

Bahsettiğiniz keçe sanırım. O mevcut aracımda. Fotoda görünüyor olması lazım.

evt . o zaman keçeyi çıkarıp altına bitüself ve firex yaptık yine.
davlumbaz ve bagaja göre kolay gibi .. kapılara bişet düşünmüyormusun.

Kapıma da yaptım. :)

Kapıma da yaptım. :)

ee hani bize anlatmadın. kötü alıştırdın hocam bizi :)
Bu arada bende ön davlumbazlara yaptım ama ne kadr fayda oldu bilmem . çünkü çok mesafe yoktu. sadece arka kısmına firex koydum. kapıya bakan kısım en azından ordan gelen sesi azaltır.

Merhabalar yeni bir malzeme buldum belki sizlerde daha önce karşılaşmış olabilirsiniz ama çok ince ve metal yüzeylerde çok ciddi fayda sağlıyor yeni aracımda denedim ben Skoda Octavia 2010 model 'de OTOMOBİL SES YALITIMI BANT 9 ürün hem hafif hemde çok çok ince yani bitüsefl ve firex gibi yer kaplamıyor da

İlk önce üyeler kısmından kedinizi tanıtın reklam ve ürün satış ve firma tanıtımı yapmak sadece sponsor firmalara özeldir

Moderatör tarafında düzenlendi:
davlumbazlara yağmurlu havalarda su girince yalıtım zarar görür mü

Foroğraflar malesef gözükmüyor yenileme fırsatınız olursa sevinirim. Kesinlikle yapılması gereken bir işlem

• Beğen
Reaksiyonlar: ACK
Geri
Üst Alt