Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Model Araba

Pargalı

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar internet'te çok araştırmama rağmen görsellerdeki model arabayı bulamadım. Sadece ibiza ve eski kasa leon modelini bulabildim.İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerdeki Seat yetkili servislerinde olabileceğini söylediler. Sizlerden ricam aracınızla bakıma vs. herhangi bir durumdan ötürü bayi'ye gittiğinde bu model arabadan ellerinde mevcut olup olmadığı ve ücretini öğrenip özelden bana ulaşmanızı rica ediyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
x16_416397872b5x.jpg x16_416397872wgv.jpg

Öncelikle herkese merhabalar internet'te çok araştırmama rağmen görsellerdeki model arabayı bulamadım. Sadece ibiza ve eski kasa leon modelini bulabildim.İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerdeki Seat yetkili servislerinde olabileceğini söylediler. Sizlerden ricam aracınızla bakıma vs. herhangi bir durumdan ötürü bayi'ye gittiğinde bu model arabadan ellerinde mevcut olup olmadığı ve ücretini öğrenip özelden bana ulaşmanızı rica ediyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 15620 Ekli dosyayı görüntüle 15621
Bir ara ıstanbul doğuş otoda vardı ama fiyatı bayağı yüksek

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

bi sure once bende cok aradim aranacak ve mail atilacak ne kadar yer varsa ulastim fakat cvplari olumsuz oldu , canakkalede acilan avek bi ihtimal olabilir dendi ordanda olumlu bi cvp gelmedi, yurt disindan intrnet alisverisi gibi duruo eger bulabilirsen. bol sans :)

Abilerim Türkiye'deki müşteri memnuniyeti gerçekten içler acısı onu bir kez idrak ettim. Seat Almanya ile mail sonucu irtibata geçtiğimde anında dönüş yaptılar bana gelen mail'de ''Biz, imalatçı olarak müşterilere doğrudan aksesuar ve yedek parçaları satmıyoruz sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bu sürecin temsil edildiği her ülkede bizim İthalatçılar tarafından yürütülmektedir. Böylece, bizim aksesuarları katalog kontrol etmek ve, bir emir yükseltmek ülkenizdeki bizim İthalatçı temasa istekli eğer önermek Doğuş Otomotiv Servis satış ve satış konularında sonra sorumlu Ticaret A.Ş, ettik.'' Türkçesi bu şekide yani topu Doğuş Otomotive atıyorlar gel görki kaç gün oldu doğuş oto kaç mail attım cevap dahi vermiyorlar bayilere mesaj atıyorum keza onlarda cevap vermiyor deveye hendek atlatmak daha kolay olurdu sanırım.Böyle küçük işler bizim işletmeleri kesmiyor şu küçücük olayı bile halledecek karşınızda muattap alacağınız insan bile yok.Sanırım illa araç almamız lazım ilgi ve alaka için gerçi satış sonrası servis'lerde içler acısı.
Model aracı Leon'a çok tutkun aşık olan kardeşim için doğum günü hediyesi alacaktım ama nasip değilmiş.
Biraz sitemkar ve uzun bir yazı oldu ama kusuruma bakmayın

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt