Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon mk3 orjinal 17 inç style jantı

mustafa06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aradığım jantı bulduğum için aracımın üzerinde olan 17 inçlik style jantını yazlık ve kışlık lastikleriyle beraber satıyorum aracım 2015 ekim ayında bayiden alınmıştır şuan 21 bindedir bunun 12 bini dunlop yakıt tasarruflu olan lastiğiyle yapılmıştır kışlık lastikler ise petlastır. Sadece arka sağda küçük bir çizik vardır. Harici hatasızdır. düşünenler bu numaradan ulaşbilirler 0507 864 01 93

17inçlik style jantı olduğunu zannetmiyorum var ise resim paylaşırmısınız. Bi hata düzeltmesi olarak leon mk3 style jantı 16 inçtir.

Arkadaşlar aradığım jantı bulduğum için aracımın üzerinde olan 17 inçlik style jantını yazlık ve kışlık lastikleriyle beraber satıyorum aracım 2015 ekim ayında bayiden alınmıştır şuan 21 bindedir bunun 12 bini dunlop yakıt tasarruflu olan lastiğiyle yapılmıştır kışlık lastikler ise petlastır. Sadece arka sağda küçük bir çizik vardır. Harici hatasızdır. düşünenler bu numaradan ulaşbilirler 0507 864 01 93
mustafa resim de eklermisin lütfen...

evet hocam bi şekli görelim, resimsiz anlaşılmaz...

Geri
Üst Alt