Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT LEON MK2 iç aydınlatma ve Geri Vites Ledi

smtOzturk

Kayıtlı Üye
Konuyu Doğru yere mi açtım bilmiyorum kusura bakılmasın,

Seat leon mk2 iç tavan ve ön taraftaki standart sarı ampülleri beyaz led e çevirmek istiyorum ama hangi ürünleri kullanmam gerekli bilmiyorum. Ekstra olarak geri vites lambasınıda aynı şekilde. Hangi ürünleri kullanmam gerekli yardımcı olabilecek varmı ? teşekkür ederim

Konuyu Doğru yere mi açtım bilmiyorum kusura bakılmasın,

Seat leon mk2 iç tavan ve ön taraftaki standart sarı ampülleri beyaz led e çevirmek istiyorum ama hangi ürünleri kullanmam gerekli bilmiyorum. Ekstra olarak geri vites lambasınıda aynı şekilde. Hangi ürünleri kullanmam gerekli yardımcı olabilecek varmı ? teşekkür ederim
Ben de bu konuyu açacaktım :)) t10 dipsiz ampül kullaniliyor galiba ama emin değilim bilen yazsın da faydalanalim :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İç aydınlatmalarım tamamdır ilginiz için çok teşekkürler.

LED'ler hakkında güzel bi video olmuş izlenmesi gerekli bi video

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar mk2 leon icin ön ve arka tavan ampullerini beyaz led ile değiştirmek istiyorum. Kaç adet ve hangi tip ampul almam gerekiyor yardımcı olur musunuz, konuyu arattım ama bulamadım.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt