Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Mk2 3.Stop Sökümü Hk.

tibuk5361

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
ben aracımın 3.stopunu sökmek istiyorum ve bir türlü başaramıyorum, daha önceden tecrübe edinmiş kimse var mı acaba?
Stopun arkasına denk gelen tıpaları çıkardım yerinden fakat içerde tam ortada 2 tırnak gibi birşey görünüyor ve ulaşmak nerdeyse imkansız, F1 IQ modülü takacağım 3.stopa

merhaba arkadaşlar,
ben aracımın 3.stopunu sökmek istiyorum ve bir türlü başaramıyorum, daha önceden tecrübe edinmiş kimse var mı acaba?
Stopun arkasına denk gelen tıpaları çıkardım yerinden fakat içerde tam ortada 2 tırnak gibi birşey görünüyor ve ulaşmak nerdeyse imkansız, F1 IQ modülü takacağım 3.stopa
Tırnaklardan kurtulunca gelmesi gerekli oynatarak çıkıyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

soket değil dimi gördüğün

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
soket sağda kalıyor, kablolarla bağlı, hemen sağdaki deliğin karşısına denk geliyor, benim gördüğüm tırnaklar tam ortaya denk geliyor , tornavidayla hennüz ulaşılabiliyor ve saydam plastik malzeme, çok kolay kırılabilir gibi, tabi başka bir yerde bir tırnak daha yoksa.

soket sağda kalıyor, kablolarla bağlı, hemen sağdaki deliğin karşısına denk geliyor, benim gördüğüm tırnaklar tam ortaya denk geliyor , tornavidayla hennüz ulaşılabiliyor ve saydam plastik malzeme, çok kolay kırılabilir gibi, tabi başka bir yerde bir tırnak daha yoksa.
sağa ve sola kaydırarak çıkartmayı denediniz mi o metal kısım sanırım içinde led lerin olduğu sağa sola hareket ettirerek deneyin çıkması gerekli

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

sağa ve sola kaydırarak çıkartmayı denediniz mi o metal kısım sanırım içinde led lerin olduğu sağa sola hareket ettirerek deneyin çıkması gerekli

Daha tırnakları deneyemedim ki, kırılacak diye korkuyorum, hiç yerinden oynatmadım tek parmak zor giriyor zaten içeri, çözemedim olayı bir türlü, tırnaklar neden ortada en içerde olur anlamam, kolay ulaşabileceğim bi yer değil

Daha tırnakları deneyemedim ki, kırılacak diye korkuyorum, hiç yerinden oynatmadım tek parmak zor giriyor zaten içeri, çözemedim olayı bir türlü, tırnaklar neden ortada en içerde olur anlamam, kolay ulaşabileceğim bi yer değil
Kilit sistemi o şekilde bir sağa bir sola doğru boşaltma vardır tırnaklar o kısımlardan kurtulur sa gelmesi gerekli
servis fiyatı 125tl idi sanırım birkaç sene önce almıştık

Kilit sistemi o şekilde bir sağa bir sola doğru boşaltma vardır tırnaklar o kısımlardan kurtulur sa gelmesi gerekli
servis fiyatı 125tl idi sanırım birkaç sene önce almıştık

Sağa sola nasıl oynatacam bilmiyom ki parmağım zorla içeriye giriyor, oynatmak için alan yok, ayrıca tırnaklar dediğim gibi daha içerde ortada kalıyor ulaşmak çok zor,esneme yok oynama yok tırnak yok ,

Ben de Çakar modülü taktırdım ve kendim sokup bazen iptal ediyorum kibar davranma çok narin kırılacak bir tırnak yok biraz sert davran tırnaklar kurtulur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt