Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon jant boyutu hakkında yardım

jant büyüdükçe konfor kaybı yaşarsın ben ce 17 ve 18 jant leon la dene sür kafana uyarsa değiştir yanlzı jant büyüdükçe aracın kavrama noktası bile değişiyor

haklısın kardeşim sonuçta burası türkiye yollar bozuk ve çukur dolu heryer çok sert olur araç bildiğim için söylüyorum ve sana katılıyorum .
jant büyüdükçe konfor kaybı yaşarsın ben ce 17 ve 18 jant leon la dene sür kafana uyarsa değiştir yanlzı jant büyüdükçe aracın kavrama noktası bile değişiyor

piyasadaki jantlar replika yani taklit jant çoğu asya malı ve pik föküm vs yani homıjen metal değil balans sorunu yaşarsın jant eğersin ama orijinal olsa sıkıntı yok sadece konfor kaybın olur ama görüntüde 10 numara olur

16 basit geldi görünüm olarak 17 çok şık olmuş bana göre..

Geri
Üst Alt