Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon fr

Merhaba arkadaşlar. Leon fr 2015 model aracım var 39000 km de. 1. 2. Vites aralarında 3. Vites de geçerken ses geliyor aynı kayış sürter gibi sıkışır gibi. Ama hiçbir şekilde sallama titreme yok. Servis bakmadan direk kavrama dedi. Sizce ne olabilir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Çok boş bir yolda giderken 3 ten 2 ye 2 den 1 e düşürerek sessiz bir ortamda sesi dinle el freni bölgesinden gelen bir sürtme sesi geliyorsa kavrama arızalıdır.

Kemerini tak, yoluna bak...

Çok denedim vites aralarında sol önden geliyor ses. Vites atarken geliyor ses

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizdeki kavramalar onde hangi tekerdi hatirlamiyorum ama tekerlege yakin yerde yani sesi vitesin orada aramayin kavrama orada degil o spor arabalarda kavrama vitesin oradadir servisin dedigi gibi kavramadadir sorun garanti varsa hemen degistirt derim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğru söylüyorsun. Ben ses belki rahat gelir diye düşündüm ondan söyledim ama kavramadan kaynaklanıyor yani sorun. Direk ona baktırmalı :)

Kemerini tak, yoluna bak...

Merhaba arkadaşlar. Leon fr 2015 model aracım var 39000 km de. 1. 2. Vites aralarında 3. Vites de geçerken ses geliyor aynı kayış sürter gibi sıkışır gibi. Ama hiçbir şekilde sallama titreme yok. Servis bakmadan direk kavrama dedi. Sizce ne olabilir?

Merhaba, Sorununuz için size yardımcı olabiliriz.
0553 897 21 03 Mehmet Ustanın numarası arayıp herşey hakkında bilgi alabilirsiniz. İyi günler

Geri
Üst Alt