Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon Cam tavan patladı

maje

Kayıtlı Üye
0 Aldığım Seat Leon aracımın Açılır tavan camı seyir halindeyken önde arkamda araba olmamasına rağmen bir anda patlayarak yarısı üzerime yarısı yola dağıldı. Seat'ın bana yaptığı açıklama gökten taş düşmüştür oldu.
#Seat almayın aldırmayın arkadaşlar.
Güvenlik sıfır
Müşteri memnuniyeti sıfır
Aldığım güne lanet olsun arabayı
7000 km de kaza yapmamama rağmen Ön Cam- Tavan Camı Kaskomdan değiştirildi.

resmen rezalet

Bunu kolay kolay hiç bir otomobil markası kabul etmez diye düşünüyorum. Sadece Seat markaya has değil yani.

İlk defa böyle bir olaya şahit oluyorum bu zamana kadar ne duydum ne işittim çok ilginç bir durum.

Çok geçmiş olsun, sunroof-cam tavan cok seven birisiyim ama ne yazık ki yaşadığınız olay olası bir durumdur, hem yurtdısı hem yurtiçinde yaşanan örnekleri vardır.

Tr dede Corsalarda bagaj kapağı sert kapanmasından patlayan-catlayan cok cam tavan vardı. Üzücü bir durum. tekrar geçmiş olsun

Ayni Olay Bugün Bana oldu seyir Halindeyken herhangi bir taş gelmemesine rağmen cam Tavanm patladi Ve suan caresizce Ne Yapabilirim diye Dusunuyorum.
Beni aydinlatabilecek arkadaslar varsa sevinirim..

Ayni Olay Bugün Bana oldu seyir Halindeyken herhangi bir taş gelmemesine rağmen cam Tavanm patladi Ve suan caresizce Ne Yapabilirim diye Dusunuyorum.
Beni aydinlatabilecek arkadaslar varsa sevinirim..

Geçmiş olsun, kaskonuz varsa ordan yaptırabilirsiniz ama garanti kapsamına girmez diye düşünüyorum bu sorun başka marka araçlardada meydana gelmekte ve kolay kolay garantiye hiçbir marka sokmamakta malesef tabi siz yinede önce hakkınızı aramaya çalışın belki bi sonuç alırsınız..

Trakya'dan gönderildi..

Geçmiş olsun, kaskonuz varsa ordan yaptırabilirsiniz ama garanti kapsamına girmez diye düşünüyorum bu sorun başka marka araçlardada meydana gelmekte ve kolay kolay garantiye hiçbir marka sokmamakta malesef tabi siz yinede önce hakkınızı aramaya çalışın belki bi sonuç alırsınız..

Trakya'dan gönderildi..
Malesef Kaskomuz Yok İncelediğim kadarıyla garanti kapsamina girmiyormuş Hiçbirşekilde garanti kapsaminda değişim olmuyormuş.
Benim Anlamadiğim Durup Dururken Nasil Patlar Aklım almıyor ????

Malesef Kaskomuz Yok İncelediğim kadarıyla garanti kapsamina girmiyormuş Hiçbirşekilde garanti kapsaminda değişim olmuyormuş.
Benim Anlamadiğim Durup Dururken Nasil Patlar Aklım almıyor ????

Buna birçok neden olabilir ancak kesin cevap alabilen yok olası sebepler iç ve dış ortamdaki sıcaklık farkından camın direncinin azalması genleşmesi vs yada olay anında yada öncesinde farkında olunmayan bir cismin cam tavana ufak hasar vermesi yada daha önce cam tavanın arasına görünmeyen bir cismin sıkışması tüm bu olası sebeplerin üzerine aracın şase esnemeleri sonucu patlaması vs gibi..

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt