Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ayna ve camlar kapanmama

Berkantsarca

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bende seat leon 1.6 tdi 2016 model araç var bu aracın bakim günü 1 gün geçti ben en son cuma kullandım bakımı cumartesi idi ben pazar günü dışarı çıktım sonra cam falan acıktı kapatim dedim kapanmadı ve bütün ayarlarıda açık bu arada bu özellik arabada var ama suan çalışmıyor acaba neden yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar bende seat leon 1.6 tdi 2016 model araç var bu aracın bakim günü 1 gün geçti ben en son cuma kullandım bakımı cumartesi idi ben pazar günü dışarı çıktım sonra cam falan acıktı kapatim dedim kapanmadı ve bütün ayarlarıda açık bu arada bu özellik arabada var ama suan çalışmıyor acaba neden yardımcı olurmusunuz

Bakım zamanının geçmesi çok problem değil servis yapıyor ise 500-1000km tolerans gösteriyorlar
Kodlama da bir karışıklık olmuştur muhtemel aracın içinden camları kapatıp tekrar deneyin açmayı kumandadan

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

kumanda pili zayıf uyarısı veriyor mu? pil zayıfladığında genelde kumandayla cam/ayna kapamayı devre dışı bırakır.

Bakım zamanının geçmesi çok problem değil servis yapıyor ise 500-1000km tolerans gösteriyorlar
Kodlama da bir karışıklık olmuştur muhtemel aracın içinden camları kapatıp tekrar deneyin açmayı kumandadan

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Sağol denedim oldu

Geri
Üst Alt