Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 90.000 bakım

emregenc31

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba; aracım seat leon manuel 140lık 2013 model fr paket. bugün 90.000 bakımı için servisten fiyat aldım daha önceki tüm bakımların serviste yapıldı bunu da serviste yaptırmayı düşünüyorum. 1250 tl fiyat verdiler. Tabi ekstralar çıkabilir. Fren balataları, akü, baskı balata vb gibi ekstra çıkar mı bunlar çıkarsa fiyat bayağı uçacak ve beni zorlayacak tecrübelerinizi paylaşır mısınz.

Dışarıdan hangi şehirde iseniz oradaki sağlam bir ustaya daha uyguna yaptırabilirsiniz. Servislerdeki fiyatların uygun olmadığını çok kişi söylüyor

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servis fiyatlarıyla bu iş size maliyetli çıkar. Kaldı ki servis ekstralari size çıkarma ihtimali yüksek. Akü hiç degismediyse ölçümler sonucu değişebilir. Frenler de Limite indiyse sıkıntı, artı diskler de önemli burada. Bence siz özel servis te şansınızı deneyin. İşçiliği güzel bir yer bulmanız lazım.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

1250 tl bütçemi zorlamaz ama 2 binlere çıkarsa acırım o paraya ve bütçeyi de zorlar. Ağır bakım olmasa yaptırmam ama aracın önemli parçalarını da yan sanayi takmak istemiyorum mesela yan sanayi balata ses yapıyor v kayışı vs şeyler yan sanayi kullanılması veya disklerin kullanılması aracımı etkiler diye korkuyorum çünkü erzurum kışın soğuğu yazın tozu yüzünden arabayı çok yıpratıyor. Bi de malzeme kötü olursa ekstra masraf çıkmaz mı sizce?

Doğuş otoda baskı balata + volant değiştirdim 3 ay önce 4.600 tl fiyat ödedim. Gerisini siz düşünün

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yok artık yazık. öyle şeyler çıkarırlarsa hiç düşünmeden sanayiye.

Geri
Üst Alt