Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 2013 Kasım çıkışlı

erdosta

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaslar

Kullanmakta oldugum seat leon 2013 Kasım cıkıslıdır. bu aracın aynısından bir baska kişi aynı tarihte alınan seat leon aracında direksiyon uzerinde ses kumanda dugmeleri olmadıgı icin seat'ı mahkemeye vermiş vermiş ve kazanmış bu kişiye ulasmaya calısıyorum.

Gören duyan bilen varsa lutfen benimle irtibata geçsin.

Mahkemede ne kazanmış peki? araç değişikliği veya ücret ödeme gibi bir şey mi? @erdosta

Ses kumandasi direksiyonda olmayan araba kaldi mi artik artı leondan bahsediyoruz. Farklı birsey olmasın. . .

Alla allaaa... ilginç bi iş kardeşim... bi yanlışlık olmasın...

Hiç duymadım böyle birşey hem böyle geldiyse zaten sıkıntı vardır en boş leon da bile direksiyon kumanda tuşları var acaba ibiza olabilir mi ibizada durum nasıl bilmiyorum .
Birde eğer sadece direksiyon ise sıkıntı sadece direksiyon degisir

Selam arkadaşlar bu dediklerim doğru benim arabayı alırken satın aldığım çocuk bu hikayeyi bana Anlattı bende mahkemeye verip kazanan kişinin konağını sordum ancak Kayıtlı olmadığını kendisinde ifade etti bende buraya yazıp kendisine ulaşmayı düşündüm bayiden arandım bu kişinin kim oldugunu sordular ancak cevap veremedim, ne yapmam gerekiyor açıkcası bilemiyorum. 2013 Kasim cikislilarda direksiyondan ses komuta düğmeleri opsiyonel birsey mi yoksa 2013 Kasim cikislilarda standart olarak mi geliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mahkemeyi Kazandığı için direksiyon değişmiş ve TUS Takım'ı olan direksiyon takılmış. Ayrıca dikkat ettiğim birsey daha var 2013 Kasim çıkışlı Leon larda Bluetooth standart olarak gelmesi gerekiyor fakat araçta yok. Bu da ayrı bir konu.. Bu konuda bilgisi olan lütfen paylaşsın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bluetooth benim bildiğim leonda sitandart bir özellik hem olmaması çok kötü olurdu 2013 yılında iki farklı model mi geldi acaba ben mayıs sonu aldım aracimi nerdeyse benim bütün özellikler çalışıyordu ekstra fazla birşey yapmama gerek kalmadı

Geri
Üst Alt