Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon - 2011

2006-2009 leonun efsanesidir. Ve yollarda her gördüğümde heyecanlandığım tek araç diyebilirm. Çizgilerine hastayım. Fakat bu yeni kasa ise fena değil gibi ama makyajsız leonu hiç birşeye değişmem.

2006-2009 leonun efsanesidir. Ve yollarda her gördüğümde heyecanlandığım tek araç diyebilirm. Çizgilerine hastayım. Fakat bu yeni kasa ise fena değil gibi ama makyajsız leonu hiç birşeye değişmem.

Bende öyle düşünüyorum hakan buarada baba yönünden çok şanslısın eryada görüyorum valla arabanla çok iyi ilgileniyor hani hangimizin babası böyledir...:D

Bende öyle düşünüyorum hakan buarada baba yönünden çok şanslısın eryada görüyorum valla arabanla çok iyi ilgileniyor hani hangimizin babası böyledir...:D
Evet kesinlikle babam bir tanedir. Her yerde söylüyorum böyle mükemmel bir babaya sahip olduğum için çok şanslı birisi olduğumu. Babamla arabalar konusunda aynı düşünüyoruz. Tabiki kendimi ve karşımdakini tehlikeye atacak bir durumda işin rengi değişir, herşey bir satılık ilanına bakar diyor kendisi. Ve bundan dolayı bende herşeyin bilincinde olduğumdan dolayı her zaman yanımdadır. Gerçekten babamın hakkı ödenmez.

bence gene eskısının çizgilerini taşıyacaktır.umarım daha guzel bır leon karsımıza cıkacaktır. ben bunlara pek ısınamadım.

güzel ama leonun havası nı kaçırmış biraz megane coupe ye benzemiş bilmem ama leon leondur her türlü :D şimdiden hayırlı olsun alanlara dizeli de olur inş. :)

walla çok hoş ama benim aklım çağların siparişini verdiği makinada kaldı cok merak ediyorum gerçekten özellikler çok iyi:)

Geri
Üst Alt