Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon - 2011

Daha hırçın bir duruş ama eğer bu yenisi olacaksa bana eski kasalar daha hoş gibi geldi ....

Verilen resimlerin seatcupra forumlar da sahte olduğunu okumuştum. Fakat şuan piyasada farklı bir resim dolaşıyor ve oldukça şüphe uyandırıyor. Eğer yeni leon bu olursa TR den ilk siparişini ben vericem :p :D

Şuna bir bakarmısınız yaa.. :eek:

Hastası oldum diyebilirim eğer bu olursa...

acaba bunuda ibiza gibi lamborgihini'nin tasarımcısı mı tasarladı

içinin fotoları yokmu acaba.. çok güzel olmuş ama farkettinizmi bilmiyorum kapılar şu anki kasanın kapılarının anısı.. fatoşmu acaba?

umarım bu şekilde çıkarmazlar ben beğenmedim

fotolarda güzzel görünüyor..aslını görmek gerek..bide donanımdan ne eksildi acaba:)

Eskiden her model farklı bir araç olurdu. Şimdi bi araç yapıyolar, sündürüp büyütüyolar adı değişiyo, onu da biraz sündürüp büyütüyolar adı başka bişey oluyo..
Yeni Ibiza'yı da beğenmiyodum. Bu ondan biraz daha güzel. Ancak kötünün iyisi benim gözümde yine kötüdür.

Brera esintisi bile var ama bence gayet güzel..

Geri
Üst Alt