• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Seat Leon 1.6tdi dsg 145bg 320tork

Apofis

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun. Ancak eğer aracınız DSG ise o tork değeri DSG için yüksek. Zaten DSG ler yüksek tork nedeniyle genelde TDI larda sorun çıkartmaya meğilli. Uyarmak istedim.
Bilgim var. Ecufast'a bunu sormuştum. Limitler dahilinde olduğu söylendi. Ayrıca dsg daha yükseğini kodlamış olsak bile belli bir limitin üstünü zaten kendini korumak için törpülüyor.
Şuan sadece diyeceğim araba süper. Keşke bu araba ile daha önce tanışsaydım diyorum. Bu arabayı güvenilir bir firmanın yazılımı ile taçlandırdığınızda arabadan inesiniz gelmiyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

LKTN

Kayıtlı Üye
Bilgim var. Ecufast'a bunu sormuştum. Limitler dahilinde olduğu söylendi. Ayrıca dsg daha yükseğini kodlamış olsak bile belli bir limitin üstünü zaten kendini korumak için törpülüyor.
Şuan sadece diyeceğim araba süper. Keşke bu araba ile daha önce tanışsaydım diyorum. Bu arabayı güvenilir bir firmanın yazılımı ile taçlandırdığınızda arabadan inesiniz gelmiyor.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Dizellerde yüsek tork olduğu için dediğiniz gibi farkı daha iyi hissediyorsunuz. Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın :)

Üst Alt