Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.6 TDI Style Start&Stop DSG Hakkında ?

C.Kaan

Kayıtlı Üye
Merhabalar Yakın Bir Akrabam '' Seat Leon 1.6 TDI Style Start&Stop DSG '' Modeli İle İlgileniyor ve Şöyle Bir Baktığımda Benimde Epeyce Hoşuma Giden Bir Model Oldu Açıkçası. Bu Araç Hakkında Detaylı Bilgi Almak İstiyorum, Alt Yapısının Volkswagen Olduğunu Biliyorum, DSG Şanzuman'ın Sıkıntıları Var'mıdır ? Bu Araçların Performansı Nasıldır ? Yakıt Durumu Nedir Az'mı Yakar Çok'mu Yakar ? Dezavantajları Nedir ? Yolda Giderken Rüzgar Sesi Felan Alır'mı ? Bu Gibi Konularda Detaylı Bilgiler Almak İstiyorum.

İlgilendiğimiz Model Dediğim Gibi Seat Leon 1.6 TDI Style Start&Stop DSG Modeli Birde Galiba Led Paket İmiş Arka Stopları Led'li İmiş.

Alacak Kişi Chevrolet Cruze 1.6'dan İnipte Buna Binecek Açıkçası Cruze'den Pek Memnun Değiller.

Şimdiden Çok Teşekkürler :drink:

Cruze hakkında fikrim yok fakat vw segmentinde fiyat performans açısından en mantıklı araç. DSG si çok temiz şehirlerarası 100 km de 2.7 yaktı sadece hızım 110 du. Fakat şehir içi kışın 8.5 gördüğü oldu. Performans olarak da a3 tdi dan daha seri. Ses yalıtımı çok başarılı rüzgar sıkıntı değil. Ben şu an a3 sedan tfsi kullanıyorum arada kalite farkı var ama bunlar detaylarda olan farklar. Genel olarak araçtan memnun kalırsınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

İhtiyaçtan satıyorum, 12bin kmde, 5 ay önce aldım, tek kelimeyle muhteşem, cruze falan hîkaye, bu araç audi fabrikasında üretiliyor. Özelden mesaj yazıp telefon bırakırsanız ararım. istanbuldayım.

çizik çarpık çürük yok gözüm gibi baktım, en az 3 yıl satma niyetim yoktu, zaten 2.el piyasası 62.000 tl, ama malesef çok acil nakit lazım.

1.6 Tdi dsg S&S full + led paket 57.500tl pazarlıksız son.

Cruze hakkında fikrim yok fakat vw segmentinde fiyat performans açısından en mantıklı araç. DSG si çok temiz şehirlerarası 100 km de 2.7 yaktı sadece hızım 110 du. Fakat şehir içi kışın 8.5 gördüğü oldu. Performans olarak da a3 tdi dan daha seri. Ses yalıtımı çok başarılı rüzgar sıkıntı değil. Ben şu an a3 sedan tfsi kullanıyorum arada kalite farkı var ama bunlar detaylarda olan farklar. Genel olarak araçtan memnun kalırsınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cevabınız İçin Teşekkür Ederim.

memnun kalırsın güzel araba

Görüşünüzü Bildirdiğiniz İçin Teşekkür Ederim.

İhtiyaçtan satıyorum, 12bin kmde, 5 ay önce aldım, tek kelimeyle muhteşem, cruze falan hîkaye, bu araç audi fabrikasında üretiliyor. Özelden mesaj yazıp telefon bırakırsanız ararım. istanbuldayım.

çizik çarpık çürük yok gözüm gibi baktım, en az 3 yıl satma niyetim yoktu, zaten 2.el piyasası 62.000 tl, ama malesef çok acil nakit lazım.

Özelden Mesaj Gönderdim Hocam.

Kesinlikle memnun kalırsınız,yeni leon gerçekten o fiyatlara en güzel ve mantıklı arabadır..

bende mk 2 var imkanım olsa senle anlaşırdık güzel fiyat

evet malesef içim acıyor satarken, birkaç gün içinde alıcı çıkmazsa vazgeçeceğim, ihtiyacımı kredi ile çözeceğim, hanım zaten razı değil pek, hem araba ilk göz ağrımız hem de zarar ediyorum. 2013 modelin sıfırı 62.500+2700 led paket=65200 tl. herşeyşi aynı 2014 ler 1 ay sonra gelecek 71.000 tl.

Geri
Üst Alt