Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat leon 1.6 sport mu 1.4 tsi mi ? lütfen yardım..

Valla galeriden olunca ister istemez geri adım atıyorum ki araç arkadan kazalı gibi. Baksanıza bagaj kapağı ile tampon değişmiş. Bu araçta başka sıkıntılar olabilir. Kocaeli galericilerine pek güvenmiyorum.
öyle mi diyosun :( ben arabayı kocaeli, istanbul,sakarya ve çevre illerden bakıyorum başka yerden alamam.. o zaman biraz daha araştırayım buldukça burda link paylaşıp yorumlarınızı almak istiyorum..

adam kapı sacı değişmiş diyo leon da kapı sacı değişmezki kapı komple değişir 30-35 krş yakıyo diyo bence objektif bir satıcı değil

adam kapı sacı değişmiş diyo leon da kapı sacı değişmezki kapı komple değişir 30-35 krş yakıyo diyo bence objektif bir satıcı değil
Kapı sacı falan benim bir bilgim yoktu bu konuda söylediğiniz iyi oldu.. 30-35 kuruş normal değil mi?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki neden siyah?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bak bu ikisi arasinda siyah dedim kesinlikle en iyisi bu demedim...neden oldugunu soyleyim cunku biri makyajli biri makyajsiz birinde cok kotu bir deri doseme varki gorur gormez kapattim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt