Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Leon 1.2TSİ Style Pakete Geri Görüş Kamerası Hakkında

boss2

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhabalar,

2015 Model Seat Leon 1.2TSİ Style pakete park sensörü v.s. yok. Ben geri görüş kamerası taktırsam ve bunu üstündeki ekrandan görmek istiyorum. Böyle birşey mümkün müdür. Yapan var mı?

Arkadaşlar Merhabalar,

2015 Model Seat Leon 1.2TSİ Style pakete park sensörü v.s. yok. Ben geri görüş kamerası taktırsam ve bunu üstündeki ekrandan görmek istiyorum. Böyle birşey mümkün müdür. Yapan var mı?

Ekranın kaç inç 6.5” ve üzeri ise evet görebilirsin değil ise ne yazık ki olmaz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ekranın kaç inç 6.5” ve üzeri ise evet görebilirsin değil ise ne yazık ki olmaz

5 inc. Peki bu arabalara en iyi park sensörü hangisidir? Sadece ses çıkaran da olabilir. Arabaya ekstradan kablo döşemek ve gögsü deldirmek istemiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

5 inc. Peki bu arabalara en iyi park sensörü hangisidir? Sadece ses çıkaran da olabilir. Arabaya ekstradan kablo döşemek ve gögsü deldirmek istemiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

En pratik olan dikiz aynasına takılanlar ve görüntü aktarıcı cihazlar var onlar ile kablo çekmeye gerek kalmadan yapılıyor

Arkadaşlar Merhabalar,

Merhaba
2 ay önce ender elektronik e ugramıştım. Geri görüş kamerasını sordum. Takılırmı diye. Seri numarasna modeline baktı. Evet artık takabikiyoruz dedi. Önceden olmuyordu ama şimdi yapabiliyoruz dedi. Orjinal kamera 1500.00tl
Yan sanayi kamera 500.00 tl
Benim ekran 5" cd siz.
Optik park sistemi var.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt