Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat leon ünlem işareti yaktı

Arabanın şu uyarısına da hasta oluyorum. Piston aşağı deyip paniğe sevkediyor insanları:D. Sanki DSG arızalarında yapıyordu diye hatırlıyorum bu durumu.

Bende de oluyordu bir kaç sene önce servise götürdüm yolda kalırsınız demişlerdi vites mekanizması değişti uzun süre hata vermedi şimdi tekrar başladı iki gün önce servise götürdüm araca hiçbir zararının olmadığını yolda bırak mayacağını yazılımsal olduğunu söylediler bende yaptırmadım

Arabayla yola çıktıktan sonra işaret gitti şu an kullanıyorum yanmıyor sağolun cevaplarınız için

yanlış hatırlamıyorsam vites kolunda bir temassızlık olduğu için bunu yapıyordu genelde. Araç servis bakımlıysa çok takılmanıza gerek yok, kontağı kapatıp açınca sönmüyorsa servise götürürsünüz.

Geri
Üst Alt