Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat kusurlu yağ filtresi ve ayıplı hizmet ile mağdur ediyor

Leonardodo

Kayıtlı Üye
2015 dizel otomatik Leon Aracım la yolda giderken Kocaeli Keleşler yetkili servis tarafından takılan yağ filtresinin o ring (conta) koptuğu için yolda kaldım.
Tabi Aydın bölgesinde yolda kalınca Leva yetkili servise araç çekildi ve 2 gün sonra Doğuş Müşteri servisine zorla baskıyla kiralık araç talebim olduğunu kabul ettirdim fakat bana 70 km uzakta bir firmadan kendim giderek alacağımı söylediler.
Yani ne Seat ne Doğuş müşterisinin ailecek yolda kalmasına ve sebebin de kendilerinde olduğunu bile bile yardım etmemesini eve döner dönmez hukuken soracağım.
Ayrıca araça takılacak parçanın onayını seat kısa sürede vermediği için 2 gün ilave buna bekledim.
Yani kısaca yılda 1 kere çıktığım tatilde ailecek hep beraber rezil olduk. Ve 2015 model Seat Leon ile. Ve garantisinin bitmesinin sadece 2 ay sonrasında.
Kesinlikle insanları bence para sağılacak yaratık olarak gördükleri için bunu yaptıklarına inanıyorum.
Tabiki bu böyle kalmayacak şimdi ben onların peşinden koşuyorum ama dava açıldığında el mi Yaman beyi Yaman göstereceğim.
9e847e4803cf4b2d2f13967175f549ab.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2015 dizel otomatik Leon Aracım la yolda giderken Kocaeli Keleşler yetkili servis tarafından takılan yağ filtresinin o ring (conta) koptuğu için yolda kaldım.
Tabi Aydın bölgesinde yolda kalınca Leva yetkili servise araç çekildi ve 2 gün sonra Doğuş Müşteri servisine zorla baskıyla kiralık araç talebim olduğunu kabul ettirdim fakat bana 70 km uzakta bir firmadan kendim giderek alacağımı söylediler.
Yani ne Seat ne Doğuş müşterisinin ailecek yolda kalmasına ve sebebin de kendilerinde olduğunu bile bile yardım etmemesini eve döner dönmez hukuken soracağım.
Ayrıca araça takılacak parçanın onayını seat kısa sürede vermediği için 2 gün ilave buna bekledim.
Yani kısaca yılda 1 kere çıktığım tatilde ailecek hep beraber rezil olduk. Ve 2015 model Seat Leon ile. Ve garantisinin bitmesinin sadece 2 ay sonrasında.
Kesinlikle insanları bence para sağılacak yaratık olarak gördükleri için bunu yaptıklarına inanıyorum.
Tabiki bu böyle kalmayacak şimdi ben onların peşinden koşuyorum ama dava açıldığında el mi Yaman beyi Yaman göstereceğim.
9e847e4803cf4b2d2f13967175f549ab.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
hakkınızı aramanızı ve mağduriyetinizin bedelini çıkartmanız gerekiyor ne yazık ki doğuş bu konuda çok kötü ve ilgisiz davranıyor
kasko ve sigorta şirketi ile de görüşmüş olsaydınız onların bu tür olaylara yaklaşımı ve yardımı son derece iyi

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Geçmiş olsun.Tipik seat & doğuş grubu ortaklaşa sorumsuzluğu...

Cok gecmis olsun hakkinizi arayin

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun.Tipik seat & doğuş grubu ortaklaşa sorumsuzluğu...
Avukat bir arkadaşımla görüştüm kendisi bana neler yapmam gerektiğini bildirdi. Tatil dönüşü ilk işim arkadaşımın yanı olacaktır. Bu kadar sorumsuzluk cezasız kalmamalı avukatın söylediğine göre şimdi sen onların peşine düştün davayı açınca onlar.

Sent from my GT-N7100 using SCW - SeatClubWorld mobile app

Avukat bir arkadaşımla görüştüm kendisi bana neler yapmam gerektiğini bildirdi. Tatil dönüşü ilk işim arkadaşımın yanı olacaktır. Bu kadar sorumsuzluk cezasız kalmamalı avukatın söylediğine göre şimdi sen onların peşine düştün davayı açınca onlar.

Sent from my GT-N7100 using SCW - SeatClubWorld mobile app
Aynen.pesini birakmayin.

Geri
Üst Alt