Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat kullanıcıların dikkatine Kayadibi Otomotiv ve Doğuş oto Soygunlugu

ahmet6334

Forumdan Uzaklaştırıldı
SEAT KULLANICILARININ DİKKATİNE PARANIZ ÇÖPE GİTMESİN OKUYUN...
Degerli Scw dostlarım
Kayadibi Otomotiv'den 1 ay öncesinden randevu aldım ve servise gittim Servis personeli ne Aracımdan gelen trim sesleri için bilgi verdim...
1 SUNROOF SESİ yaglama
2 Ön DÜZEN SESİ yaglama
3 ARKA KOLTUKLARIN SESİ yaglama

Tüm seslerin giderilmesi için
2016 Leon FR 20"000 KMDE garantisi devam eden aracım için benden yaklaşık 1500 TL ÜCRET TALEP ETTİ
Bu Seslerin giderilmesi garanti dışında kaldıgını söylediler daha önce böyle bir sey duymadım 12 yıldır seat kullanıyorum..

78.000 TL araç satıyorlar ve Aracın kusurlarını gidermek için resmen haksız KAZAÇ YAPILIYOR...!!!
Doğuş Oto'yu aradım konuyla ilgili hala bir dönüş sağlamadılar....!!!
Resmen Soygucu olmuşlar...
Tüm dostlarımiza duyurmak istedim...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Servisi şikayet edin.
Avek otomotiv ile ilgili aynı seslerden randevu aldım.
Sunruuf temizliği.
Arka koltuk ses izolasyonu.
Trim sesleri kontrolü ve düzeltmesi.
Ayrıca buna ilave sağolsunlar sunruuf perdesi lekelenmişti onu da sıfır perde ile değiştirdiler üstüne 150 tl Rot ayarı olan rot ayarını da bedava yapıp aracımı teslim ettiler.

Danışman olarak Ali var sağolsun kral çocuktur. Erkan var.. bu adamlara gidin. Yolunuz istanbula düşerse mutlaka uğrayın olmadı çay için..

bunlar soyguncu. devlet sunlara bir el atmadı. Yağlama olayını dışarıda ustalara yaptırabilirsin.

Yağlama ya da vs için garantisi devam eden araçtan ücret talep edemezler.
Sunfuuf bakımı var periyodik bakımda 150 tl bi ücreti var en fazla onu talep ederler ilave bakım diye.. ama mekanizma arızalıdır sunruuf ayarsızdır bunlar için ücret talep e de mez ler.

SEAT KULLANICILARININ DİKKATİNE PARANIZ ÇÖPE GİTMESİN OKUYUN...
Degerli Scw dostlarım
Kayadibi Otomotiv'den 1 ay öncesinden randevu aldım ve servise gittim Servis personeli ne Aracımdan gelen trim sesleri için bilgi verdim...
1 SUNROOF SESİ yaglama
2 Ön DÜZEN SESİ yaglama
3 ARKA KOLTUKLARIN SESİ yaglama

Tüm seslerin giderilmesi için
2016 Leon FR 20"000 KMDE garantisi devam eden aracım için benden yaklaşık 1500 TL ÜCRET TALEP ETTİ
Bu Seslerin giderilmesi garanti dışında kaldıgını söylediler daha önce böyle bir sey duymadım 12 yıldır seat kullanıyorum..

78.000 TL araç satıyorlar ve Aracın kusurlarını gidermek için resmen haksız KAZAÇ YAPILIYOR...!!!
Doğuş Oto'yu aradım konuyla ilgili hala bir dönüş sağlamadılar....!!!
Resmen Soygucu olmuşlar...
Tüm dostlarımiza duyurmak istedim...

hocam direk şikayet et bulabildiğin her kanaldan. Facebook, twitter, şikayetvar.com sonra kaymakamlıklarda bulunan tüketici haklarına git. Özellikle bu tüketici hakları muhabbeti ciddi oranda etki ediyor. Ben media markt için gitmiştim çözemiyoz deyip yarı parasını size geri verelim dedikleri bir ürünü 3 gün içinde sıfır ürünle değiştirdiler. Hiç acıma!!! para almayı bilen sonrasını da bilmeli!!!

Facebook doğuş oto ya yazın.. ilgilenirler insanlar doğuşu kötülüyor ama ben bu konuda çok iyi niyet sergilediklerini biliyorum 2009 model B7 A4 ün 2015 senesinde 25.000 tl tutan şanzıman arızasını iyi niyete sokup yaptırdıklarını biliyorum. İyi niyet, insanlara yaklaşım çok önemli bu konuda ama bizim insanımız genelde fırsatçı ve çoğu konuda art niyetli olduğundan arada bizim gibi insanlarda yanabiliyor.. Allah iyilerle karşılaştırsın umarım çözersiniz..

Umarım sorununuzu çözersiniz. Halamın aracı olan 2015 1.2 TSI aracını 45.000 bakımı için Doğuş Oto ya bıraktık. Bakımı yapmışlar, aracınız da kapı izolasyon sorunu var, 1 gün daha bırakırsanız hallederiz demişler ve halletmişlerde. Hem de ücretsiz. Yazılım da güncellemişler aracın. Biz böyle bir şikayet te bulunmamıştık ancak kendileri var olduğunu söylediler ve yaptılar. Cidden de varmış. Hiç ses yok diyorduk ama ses varmış. Asıl şimdi hiç ses yok araç içinde. Aşırı sessiz oldu.

Nerdeyse doğuşun bütün servisleri aynı her durum garanti dışı her olay kullanıcı hatası şikayetimvar a yaz orasını takip eden bir ekip var doğuş oto dan birde seat sitesine doğuşun kendi sitesine mail at şikayetler silinmiyor ve almanyaya kadar görülüyor

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir
Memedim tüketici heyetine başvuracagım buluşmalarda tüm arkadaşlara konuyu bilgilendirelim

Facebook doğuş oto ya yazın.. ilgilenirler insanlar doğuşu kötülüyor ama ben bu konuda çok iyi niyet sergilediklerini biliyorum 2009 model B7 A4 ün 2015 senesinde 25.000 tl tutan şanzıman arızasını iyi niyete sokup yaptırdıklarını biliyorum. İyi niyet, insanlara yaklaşım çok önemli bu konuda ama bizim insanımız genelde fırsatçı ve çoğu konuda art niyetli olduğundan arada bizim gibi insanlarda yanabiliyor.. Allah iyilerle karşılaştırsın umarım çözersiniz..
Tüm birimlere gönderdim .. Tüketici hakem eyetine başvuracagim ve konuyu tüm türkiye ile paylaşacagım

Geri
Üst Alt