Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat ibiza vag com yeni özellikler?

Alp Emre

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar,

Aslında çoğumuz Seat İbizalarda "vag com" ile beraber gelen özellikleri biliyoruz.

Ancak yakın zamanda herkesin mekanizmasından dolayı imkansız olarak nitelendirdiği, anahtardan ayna kapatma özelliğinin Aktif hale getirilebildiğini öğrendik.

Sorum şu; örnek yağmurda otomatik kapanan camlar yada geri vitese geçtiğinde aynanın aşağıya inmesi gibi özellikleri aktif eden yada karşılaşan oldu mu?

Teşekkürler.

Arkadaşlar merhabalar,

Aslında çoğumuz Seat İbizalarda "vag com" ile beraber gelen özellikleri biliyoruz.

Ancak yakın zamanda herkesin mekanizmasından dolayı imkansız olarak nitelendirdiği, anahtardan ayna kapatma özelliğinin Aktif hale getirilebildiğini öğrendik.

Sorum şu; örnek yağmurda otomatik kapanan camlar yada geri vitese geçtiğinde aynanın aşağıya inmesi gibi özellikleri aktif eden yada karşılaşan oldu mu?

Teşekkürler.
Dostum kapı modülğ olmadan ayna aşağıya inmiyormuş ben açtırırken sormuştum aracı tarattığında modüller çıkıyor kapı modülü yok dedi özellikleri açan arkadaş. Yağmurda camlar bunlarda açsakta çalışmıyor dedi açıkçası denemedi belkide çalışıyor bilmiyorum yaptıran varsa yazarsa iyi olur açtırırız bizde:)

Benim araç FR Plus vag com sayesinde aynalar anahtardan kapanıyor.
Yağmur gelince oto kapanan cam yapan birinin videosunu görmüştüm. bulursam hemen paylaşacağım.

EDİT:

Buldum :)

Yeni ibiza style pakette hangi özellikler açılıyor acaba bilen varmı ?

Benim araç FR Plus vag com sayesinde aynalar anahtardan kapanıyor.
Yağmur gelince oto kapanan cam yapan birinin videosunu görmüştüm. bulursam hemen paylaşacağım.

EDİT:

Buldum :)
Bende style plus var videoyu gördüm şimdi drecuda açtırmıştım özellikleri bir ara uğrayıp göstericem videoyu kodları vardır mutlaka nette aslında güzel kullanışlı özellik
[doublepost=1507910574,1507910193][/doublepost]
Yeni ibiza style pakette hangi özellikler açılıyor acaba bilen varmı ?
Yeni stylede donanım olarak eski style ile çok farklı değil o yüzden yine klasik özellikler açılır muhtemelen dostum

"Merhabalar tekrardan ibiza modelinde kodlama sırasında sıkıntı çıkabiliyor o yüzden genelde yapılmamakta " gibi cevap geldi facebook'tan iletişim kurduğum bir bayi.

Belki de ilgilenmek istememiştir .

Bir diğeriyle daha iletişimdeyim ondan da bir cevap gelirse düzeltirim mesajımı . ;)

Ben 2016 İbiza 1.0 ecotsi dsg style plus aracımda açtırdım gizli özellikleri herhangi bir sorun yaşamadım aynalar anahtardan kapanıyor ama benim açtırdığım dönemde yağmurda kapanan cam olayı yoktu geri viteste aynalar da aşağı inmiyor. Ankara da yaptırmak isteyen olursa Şaşmaz oto sanayinde Bünyamin usta var 0 (543) 477 33 47

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt