Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat Ibiza Stella 2000 Model Dijital Ekran ve Üzerinde Bulunduğu Plastik Aksam Aranıyor.

erhnshnturk

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba,

Forumu şans eseri farkettim ve burada yardım bulabileceğimi düşündüm. Hepinize iyi forumlar dilerim öncelikle.
Seat Ibiza Stella 2000 Model aracım var konu başlığında da görüldüğü üzere bu parçalara ihtiyacım var bulabileceğim birileri var mıdır?
Elinde olan yada tanıdığına yönlendirebilecek? Resmi aşağıya bırakıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

16620ae231daa99ea1fed86b50eafeaf.jpg

Herkese Merhaba,

Forumu şans eseri farkettim ve burada yardım bulabileceğimi düşündüm. Hepinize iyi forumlar dilerim öncelikle.
Seat Ibiza Stella 2000 Model aracım var konu başlığında da görüldüğü üzere bu parçalara ihtiyacım var bulabileceğim birileri var mıdır?
Elinde olan yada tanıdığına yönlendirebilecek? Resmi aşağıya bırakıyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 18690

Çıkma parçacıları aramak en iyisi Konya vosmer var onlarda vardır mutlaka
Umarım bulursun

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aynı parçayı bende arıyorum, İstanbul ve Kocaelinde nerede bulabilirim, internette ilan edilmiş yalnız satılmış, satılık olanlarda 1000 TL'den aşağı değil, yardımcı olabilecek varmı arkadaşlar, ya da kırık ve noksan olan kısımları nasıl tamamlayabiliriz, mesela plastik kaynak gibi fikir verebilir misiniz arkadaşlar?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar bende bu parçayı arıyordum, bulamadım, bulduklarımda 1000 TL'den aşağı değil, kendim elimden geldiği kadar düzeltmeye çalıştım, kırık ve olmayan kısımları oraya uygun plastik parça ayarlayarak, pamuk ve Japon yapıştırıcısı kullanarak uyarlamaya çalıştım, önce parçaları yapıştırdım, sonrasında konsolda çizikler olduğu için komple zımparaladım ve parlak siyah sprey boya ile boyadım, eski halinden güzel oldu, yapmak isteyen arkadaşlara iyi bir fikir olmuştur inşallah... Konsolun öncesini ve sonrasını aşağıda paylaştım...20190822_181601.jpg20190822_213950.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt